-
B8 TrOOOOp
No właśnie w C6 czy D3 trzeba z MMI wybrać tryb podnośnika, nawet w C5 Allroad aktywuje się poprzez przytrzymanie przycisków do poziomowania ale w tej jest nivomat (czy jakoś tak) i tam nie ma przycisków do poziomowania
-
B8 TrOOOOp
Panowie pytanie trochę z innej beczki, A6 C5 z pneumatyką tylko z tyłu, można normalnie podnosić na podnośniku czy trzeba wprowadzić jakiś tryb podnośnika? Szukam, szukam ale jest tylko na temat A6 C5 Allroad.
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
Ładny wynik, mi seria u Rogala też wyszła ponad normę 153km a końcowo prawie 190km. Robota i podejscie git, tylko teraz sprzęgło trzeba robić
-
B8 TrOOOOp
To oni przy każdej wizycie aktualizują oprogramowanie? Bezsens. Myślałem że to chodzi tylko o akcję EA189
-
B8 TrOOOOp
Moje auto wg książki serwisowej było już na akcji z klimą i spalinami. Czy teraz jak pojadę na akcję z tą nagrzewnicą to też będą wgrywać oprogramowanie silnika i aktualny program przepadnie?
-
B8 TrOOOOp
Takie sprzęgło będzie mocniejsze? Moje już się kończy i nie wiem co założyć. Mam program na 190km.
-
Ledy w kierunkowskazach - jakie?
A do polifta które idą do kierunku na przód? I może od razu wiecie też na tył do wstecznego jakieś ledy bo ori to porażka...
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie, te felgi 9j et33 r19 są z A5. Czyli brać i pakować 245? Nic nie będzie tarło i będzie dobrze wyglądało? W dziale sprzedaż są nawet takie
-
B8 TrOOOOp
255/35 R19 było by git? Czy inny rozmiar?
-
B8 TrOOOOp
Witam, Pany felgi Pompei 9X19 ET 33 wchodzą do B8? Mam na oku i nie wiem czy brać.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spoty Ziemii Holenderskiej!
Witam, Jakby jakiś spocik się szykował niedaleko to ja chętny na jakąś niedziele. Ja w okolicach Bredy urzęduje, dokładnie Etten Leur.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W sumie to potrzebny mi cały zestaw na upgrade na 320... Też coś znajdziesz?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, do zestawu na przód 320mm 973/974 i 716 2x która tarcza podejdzie? Np po TRW DF4258S czy DF4358S? Tak wg to może ma ktoś taki zestaw na zbyciu?- Liczne błędy komunikacji w wielu sterownikach
Witam, Podpinam się pod temat, moje auto po odebraniu od polerki fiksuje, też mi się wydaje że po myciu myjką. Objawy to miganie podświetlania zegarów, climatronica, podświetlania przycisków, migajaca lampka od świateł, kontrola trakcji świeci, brak światła wstecznego, nie działa tempomat i przełączanie komputera manetką, sterowanie w kierownicy, szyby chodzą ale zacinają się przy opuszczaniu czy podnoszeniu, centralny nie działa, climatronic warjuje włącza się i wyłącza, kontrolka od fotochroma miga, kierunki działają ale nie pokazuje na zegarach migania strzałek i nie klika, jeszcze jest takie "pstrykanie" tak jakby przekaźnik świrował w okolicach kolumny kierowniczej z lewej strony. Co najlepsze rano jade do pracy i wszystko działa normalnie a jak wracam to juz nie i tak w kółko od tygodnia. Błędy jakie mam to 00457 18043 18104 01330 01331 01332 01333 01334 00466 01320 01336. Jakieś sugestie macie Panowie? Może to coś z MCE? ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 11:44 ---------- Pstrykanie dochodzi z przkekaźnika nr 370 zaznaczonego na zdjęciu, wymieniłem go i nic, wymieniłem MCE 8E0 907 279 F i też nie pomogło. Wie ktoś od czego jest ten przekaźnik? Dodam że strasznie się grzeje. Licznik i reszta co opisywałem wyżej fiksuje ale np w tej chwili jest dobrze. Jak miga kontrolka świateł i je wyłącze to przekaźnik "cyka", świeci się też kontrolka od trakcji. Vag Com nie łączy się z niczym tylko takim testerem znajomy mi błędy odczytał 01314 01316 00457 01330 01331 01332 01333 01334 00466 01320 01826 18265 18043 18104. Nie wiem czy nie odstawić do elektroników... - Spoty Ziemii Holenderskiej!
tdIdamian
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta