-
Spoty Olsztyńskie
Witam Panowie , poszukuję jakiegoś rozsądnego i nie drogiego lakiernika w olsztynie ... z maski zaczyna mi się łuszczyć mi lakier ... byłbym wdzięczny za jakieś podpowiedzi.
-
Malowanie zacisków hamulcowych A4 B8
Farbą odporną na wysokie temperatury Motip w sprayu takowe posiada... i nie reklamuje tutaj firmy ja np swoje zaciski po taniości pociągnąłem farbą hammerite i też zdało egzamin . Od siebie mogę jeszcze dodać , że ciekawie wyglądałby u ciebie ciemny niebieski .
-
Spoty Olsztyńskie
to nie dla mnie budżet max 5tys. i chodzi o jakiś samochodzik uczciwy znany i nie zajechany ...moze jakas 80-tka albo polo, clio .
-
Spoty Olsztyńskie
Witam Panowie i Panie szukam zaufanego autka dla rodziny do 5tys. z olsztyna i okolic . Gdyby ktoś coś wiedział byłbym wdzięczny za cynk . Auto obojętne benzyna , diesel aby uczciwe
-
Spoty Olsztyńskie
załapałem się na promocję w moto sferze i za cały pakiecik wyszło nie całe 130zł
-
Spoty Olsztyńskie
Takie małe pytanko gdzie w olsztynie najlepiej odgrzybić i napełnić klimatyzacje ? może korzystał ktoś z usług partsclubu lub moto sfery w tej dziedzinie ?
-
Spoty Olsztyńskie
To i ja mam pytanko kto wie jakiego typu żarówki podświetlają wskaźniki w liczniku b5 96r. ??
-
Spoty Olsztyńskie
Kolejna impreza się szykuje STREET WARS III Olsztyn http://pl-pl.connect.facebook.com/event.php?eid=229004403779020
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
Polecam , Pan Paweł poprawił kondycje obydwu a4 w rodzinie szybko i fachowo ...
-
Spoty Olsztyńskie
Wypada się przywitać nowemu ,więc Witam wszystkich Ja też pozwolę sobie na podsumowanie imprezy ... jak na olsztyn było ok ,wiadomo porównując do warszawskiego verva street racing to prawdziwa przepaść... Same wyścigi można było oglądać na sępa od strony statoila , a po bilet stałem z 10min w kasie na Składowej zaraz przy wjeździe do makro by wejść do parku maszyn . Fakt trochę organizacja była kiepska, o czym przekonał się kierowca Corvetty ;(. Jestem ogólnie zadowolony bo za 5 zł mogłem z bliska pooglądać klasycznego mustanga oraz Chevroleta Camaro... Dziękuję dobranoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
borsuk90
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta