Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arczi_arczi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mam ten sam problem z radiem. W aucie instalacja nie ma wyprowadzonego przewodu do sterowania po CAN i zakupione radio CONCERT 2 wyłącza się po godzinie i nie ma podświetlenia. W poprzedniej A4 B5 skorzystałem z opcji wlutowania przewodu aby mieć podświetlenie: http://www.audiworld.com/tech/elec86.shtml zadziałało lecz problem wyłączania po godz. pozostał. Mam pytanie do kolegi FENDI001 czy uporał się z problemem po zakupie kabelka http://www.naviservice.com.pl/?item=124&t=1292364832 i czy patent zadziałał. Jeśli tak to chętnie skorzystam z doświadczenia i proszę o info. Pozdrawiam
  2. Podaj swój adres email to prześlę ci schemat jak wyprowadzić przewód do podświetlenia . Ja tak zrobiłem i działa mi od dwóch lat.
  3. Tankuję na shellu Diesel V-Power rewelacja. Jeśli posiada się kartę shell smart można dodatkowo liczyć na rabaty. Autko śmiga pięknie. Polecam
  4. Witam serdecznie polecam stronkę z opisem kostek ISO do Audi. Pozdrawiam. http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/iso.htm
  5. Bardzo ładna audi. Gratuluję zakupu.
  6. Jaki to chorus? Jeśli II to w swoim modelu nie masz szyny CAN-BUS. Tak samo jest w moim aucie. Ja mam radio chorus II i po małej modyfikacji radia podświetlenie działa. Zachęcam do wcześniejszego wątku który był poruszany na forum. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2939.0.html lub można tak: http://www.audiworld.com/tech/elec86.shtml U mnie zadziałało to drugie tanio i szybko.
  7. Serdecznie witam wszystkich użytkowników i miłośników A4. Moja A4/ B5 /1.9 /55kW jest to najsłabsza jednostka diesla z 2000r. po lifcie. Poprzedni model A4/ B5 /75kW/ 1996. Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.