Witam wszystkich serdecznie
wątpliwe szczęście mnie spotkało zrobić skrzynię Multitronic 01J w Audi A4 i stanąłem na zdemontowaniu
wałka zdawczego (który wychodzi na dyfer)
proszę więc tych co już tą skrzynię demontowali o wskazówkę co dalej. Dodam że jeszcze nie uszkodziłem simmeringu który jest od strony mechanizmu różnicowego-może tam coś jeszcze jest.
(może komuś części zostały i chce się pozbyć to proszę o kontakt
[email protected] tel 797 378 964)
i stanąłem
a przyczyna usterki to urwany gwint z tego wałka?