Treść opublikowana przez daroo26
-
Jakie akcesoria do mycia felg?
Niestety niee. A dlaczego ? Bo w cenie ADBL Vampire Liquid kupię 3 x K2 ROTON, który po spryskaniu felgi nie potrzebuje niczego innego jak czasu i wody do spłukania = czysta felga - więc po co przepłacać aż tyle (chyba że ktoś nie patrzy na ilość PLN )
-
Jakie akcesoria do mycia felg?
K2 ROTON i nic więcej nie potrzeba
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
OKa
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przyjął 34,50 z przesyłką? nap. na prw. nr konta i ile do przelania
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A ile będzie za jeden bez STYCZNIA ? ? ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A żeby obudzić tych najczęsciej czytających/piszących, to napiszę że spot „lpg” – w miejscu, na/pod parkingu/parkingiem gdzie „Regulamin Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu - § PARKING I GARAŻ PODZIEMNY pkt. 4. Na terenie Garażu podziemnego obowiązuje zakaz wjazdu pojazdów zasilanych gazem- się odbył i teraz się zacznie.......................................
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i jaki ma przebieg ? ktoś kupił RS, podrasował i trzymał w garażu !!!
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Komentarze cenne tylko Marek zapomniałeś o "......"
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Przynajmniej jak się nie wybieram to zamętu na forum nie robię
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Przeczytał i pomyślał że dla niego nie będzie miejsca
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Soryy kolego ale Cię zasmucę, ja ozonowałem już kilka razy, kilka razy bardzo długo i dalej nic, próbowałem już chyba wszystko tzn. wszystkim co jest na rynku - bez rozbierania chyba się nie odbędzie, ale całej tapicerki i dokładne czyszczenie !
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A u mnie bryka pod Windowsem 7 Home Premium 64bit [h=3]<klikam tylko ''zainstaluj sterowniki niepodpisane cyfrowo''>[/h] ciocia google pomoże zawsze, trzeba tylko umieć zadać jej pyt?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jest na Kilińskiego ale radzę omijać szerokim łukiem
-
Widoczna kołyska silnika na jałowym.
Początki dwumasa , żadne poduszki czy obroty !!!
-
Polecane opony zimowe
Po prostu trzeba sobie pomóc i wykorzystać GOOGLE : Testy opon zimowych ADAC 2011/2012 w rozmiarze 195/65 R15 - Opony.com.pl Test opon zimowych ADAC 2011/2012 w rozmiarze 195/65 R15 ~ Oponeo to tylko przykłady, podpowiem że jest co wybierać i jest co kupować, wedle uznania
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Całkiem niedawno słyszałem to o LPG :polew: Poczekaj a usłyszysz i raz kolejny za może rok albo za parę Kkm, jak to mówią? '' jak jest dobrze to jest dobrze, a jak się je..... to już niee___do końca:kwasny:. Najgorsze to jest to jak się fachowcy od benzyna-"B+lpg" wypowiadają na temat Diesli i odwrotnie !
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
najbliżej to LTM i LBL (jeśli chodzi ci o regenerację) ale nie mają dobrych opinii
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pewnie te co zawsze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
uszczelka... Szerlock'u a Ty to chyba za mało kasy u "A" zostawiłeś... no co ty on chce być tylko naj......... czy to za dużo ????????????
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ale chyba z 10 lat temu bo teraz to tez
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kurde Ci z komisów mogli by chociaż rożne przebiegi ustawiać a nie które auto by nie oglądał to praktycznie nie ma różnicy-wszystkie tyle samo przejechane
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Również polecę MEGUIARS tylko dodam że Supreme Shine Protectant bardziej się nadaje do jaśniejszych plastików, a Natural Shine Protectant do typowo czarnych .
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Właśnie widzę jak ty za...........sz i o czym w pracy myślisz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No jak nie ma jak jest !!! V I P się określił tylko zapomniał postawić -> ! ! ! i jeszcze nogą tupnąć
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
On nie lubi pozdrowień z ''asfaltu''