Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. nie nie dokładka cupra nie bedzie na stałe tylko tył PDC... a do przodu robię zaślepke na tablice rejestracyjna zaślepka na tablice bedzie zdejmowna ..... dzien 2 rezanka wymieniony napinacz paska PK i przygotowana reszta do podkładu jutro podkład i czwartek malowanie ...... sobota niedziela monataz letnich kół
  2. auto u lakiernika rezanko na 2015 rok zaczete dokładka PDC na pokładzie zespawana ze zderzakiem Jutro kolejne fotki + zdjecie zaslepki przedniej tablicy rejestracyjnej
  3. kierownice sprzedana
  4. mowa lecimy naszymi padaczkami
  5. najgorzej bedziecie mieli do nidzicy potem to juz poezja
  6. panowie najgorzej bedziecie mieli do Nidzicy .... od nidzicy do dzialdowa lux droga od działdowa do lidzbarka nowa droga od lidzbarka do lubawy super nawieszczhnia i dalej to juz poezja
  7. chłopaki musimy sie zgadac i ustawic sie gdzies po trasie ...... i wpasc tam ekipa i narobic zamieszania
  8. krzys ja musze tobie bilet kupic??? tylko jaki ty numer rejestracyjny bedziesz miec
  9. oki wspomne jak tam panowie bileciki kupione
  10. super sprawa ta petla do holowania .... juz patrzyłem czy jest w czerwonym kolorze zeby do siebie zapodac
  11. PIEKNE TO MAŁO POWIEDZANE
  12. lecimy lecimy na 100% myslałem o tym i zobacze jak bedza malowane zderzaki czy własnie tak nie zrobie
  13. no i git z kaFFarem gadałem na fejsie ze tez na 90 % jedzie ..... wiesz trza mu wybaczyc zakochany chłopak
  14. jedzie jedzie juz bedzie jak dobrze pojdzie to juz z 1.8 turbo na pokładzie
  15. mało cos tomek nas bedzie ciekawe czy nasz kaFFarek nas zaszczyci obecnoscia ????
  16. dzis taki mały modzik zrobiony no i przyszła blaszka na zloty a tu po rezaniu ..... mała rzecz a jak fajnie wyglada
  17. ja bede ..... I tu prosze o pomoc startuje na Auto zlotu wiec kto moze to niech lajkuje https://www.facebook.com/vag.familia.3/photos/a.1543311399271253.1073741835.1444507269151667/1543311539271239/?type=1&theater
  18. i jest juz naklejka na licznik wieczorem demontaz licznika i rezanie
  19. fota pogladowa od goscia od ktorego kupiłem naklejke...... jak nakleje u siebie to zrobie fote i wrzuce
  20. jak to moja żona mówi ... w życiu to trzeba wiedzieć jak sie ustawic taki tam mały modzik foto poglądowe
  21. no od razu lepiej ......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.