Treść opublikowana przez a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie nie dokładka cupra nie bedzie na stałe tylko tył PDC... a do przodu robię zaślepke na tablice rejestracyjna zaślepka na tablice bedzie zdejmowna ..... dzien 2 rezanka wymieniony napinacz paska PK i przygotowana reszta do podkładu jutro podkład i czwartek malowanie ...... sobota niedziela monataz letnich kół
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
auto u lakiernika rezanko na 2015 rok zaczete dokładka PDC na pokładzie zespawana ze zderzakiem Jutro kolejne fotki + zdjecie zaslepki przedniej tablicy rejestracyjnej
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
tak tak jacek
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
juz jest
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kierownice sprzedana
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
mowa lecimy naszymi padaczkami
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
najgorzej bedziecie mieli do nidzicy potem to juz poezja
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
panowie najgorzej bedziecie mieli do Nidzicy .... od nidzicy do dzialdowa lux droga od działdowa do lidzbarka nowa droga od lidzbarka do lubawy super nawieszczhnia i dalej to juz poezja
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
chłopaki musimy sie zgadac i ustawic sie gdzies po trasie ...... i wpasc tam ekipa i narobic zamieszania
-
Granatowy Avancior by Prezes66
foty
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
krzys ja musze tobie bilet kupic??? tylko jaki ty numer rejestracyjny bedziesz miec
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
oki wspomne jak tam panowie bileciki kupione
-
[ALL B5] Audi S4
super sprawa ta petla do holowania .... juz patrzyłem czy jest w czerwonym kolorze zeby do siebie zapodac
-
[ALL B5] Audi S4
PIEKNE TO MAŁO POWIEDZANE
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
lecimy lecimy na 100% myslałem o tym i zobacze jak bedza malowane zderzaki czy własnie tak nie zrobie
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
no i git z kaFFarem gadałem na fejsie ze tez na 90 % jedzie ..... wiesz trza mu wybaczyc zakochany chłopak
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
hihi
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
jedzie jedzie juz bedzie jak dobrze pojdzie to juz z 1.8 turbo na pokładzie
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
mało cos tomek nas bedzie ciekawe czy nasz kaFFarek nas zaszczyci obecnoscia ????
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzis taki mały modzik zrobiony no i przyszła blaszka na zloty a tu po rezaniu ..... mała rzecz a jak fajnie wyglada
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
ja bede ..... I tu prosze o pomoc startuje na Auto zlotu wiec kto moze to niech lajkuje https://www.facebook.com/vag.familia.3/photos/a.1543311399271253.1073741835.1444507269151667/1543311539271239/?type=1&theater
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
i jest juz naklejka na licznik wieczorem demontaz licznika i rezanie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
fota pogladowa od goscia od ktorego kupiłem naklejke...... jak nakleje u siebie to zrobie fote i wrzuce
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jak to moja żona mówi ... w życiu to trzeba wiedzieć jak sie ustawic taki tam mały modzik foto poglądowe
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
no od razu lepiej ......