Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[B5 1Z] A4 TDi
wszystko ok ale blaszke mógłybs załozyc troszke mniejsza
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
fajne auto fajnie sie patrzy na watek.....
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
FAJNIE WYGLADAJ REFLEKTORY
-
Czy jest mozliwosc dokupic wkład do gwintu ta technix
witam czy jest możliwosc kupic wkład do gwintu ta techninix . miał ktos z tym cos do czynienia
-
Może jakiś spocik ?
Panowie może ogarniemy jakis spocki na tym cpn-ie Bp pomiedzy nidzica a olsztynkiem ? co wy na to ?
-
Wtyczka pod podlokietnikiem w srodkowym tunelu
TELEFON 100% telefon
-
Spoty Olsztyńskie
co szkoda gadac .... jak chcemy sie zebrac wieksza ekipa naprzykład na bp pomiedzy nidzica a olsztynkiem to nie bo zadaleko
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
ładne auto i koło ale kolor kola nie pasi
-
[B5 AFN] Avant by tfk
to standart na tym forum ... ja juz sie przyzwyczaiłem .... kolego auto fanie zrobione ... i naprawde kombinacja kolorów fajnie współgra
-
[ALL B5] Audi S4
mega mega mega mega auto
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
auto ok ... ale ta szekla troszke nie pasuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
daj znac moze bysmy sie gdzies spikneli i polecieli razem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
PRZEMEK jedziesz na nowy staw ? A jak bys jechał to któredy moze bym sie przyłaczył do ciebie
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
no i ja mysle jechac w niedziele tylko nie wiem czy zona nie bedzie mi kwekac ,bo teraz w sobote byłem na vagvillage w iławie
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
W TYM NOWYM STAWIE TO JAKIES WJAZDÓWKI TRZEBA PREDZEJ KUPOWC to jest impreza 1 dniowa czy w niedziele tez mozna wpasc
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
ładnie sie prezentuje
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzieki
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
proszę kilka fotek ze zlotu
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
i nawet udało sie cos wygrac
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
internet....rally shop
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
tomasz w tym roku ruszyłes z kopyta z modami tak trzymaj ...
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
fota z vagvillage 2015 iława i nawet udało sie cos wygrac
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
niestety nie bede
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
moze dzbanka nie było ale 2 miejsce za auto publicznosci "facebook" no i co najwazniejsze auto podobało sie dzieki.... jeszcze troszke do roboty jest .... na nastepny sezon bedzie lepiej a przynajmniej sie postaram zeby było .....\ ps. a ja nawet jednej foty nie mam swojej babci
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
załuj Jacek ze cie nie było .... bylo super...... moze nie najcieplej ale fajnie ......bez deszczu i takich tam