Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[ALL B5] Audi S4
Nic nie mam, wydaje mi się że nie warto kombinować samemu, kupujesz materiał od nich, dopasowujesz do auta i masz problem z głowy a cenowo podejrzewam że dużo nie zaoszczędzisz... a ty ile zapłaciłeś ? moze byc na priv.....daj jakies namiary
-
a4 b5 audiola
fajne koło w połaczeniu z gwiintem bedzie jeszcze lepiej wygladac
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan a masz jakies plany tego rollbar-a lub cos w tym stylu ? Bo chce przez zime stwozyc sam rollbar
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
teraz idziemy tropem Gracjana .... przez zime ogarniam rollbar z tyłu made in home i długo oczekiwaną klape ze spojlerem .... mocy raczej nie będę robił mam jakiegoś tam wirusa i to mi wystarczy ... auto ma sie prezentowac nie za***rdalac
-
Może jakiś spocik na zakonczenie sezonu
widze ze duzo chętnych ..... parkingu zabraknie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
takie tam po zabawie z shiny garage MORNING DEW efekt kosa
-
Może jakiś spocik na zakonczenie sezonu
Panowie i panie może ogarniemy jakis spocik na zakonczenie sezonu ....
-
rollbar jak kto sie ma w aucie
no to wiem .....ktos jeszcze
-
Rollbar co o tym myslicie ?
moze panowie znacie firme albo tkos z was robił rollbar
-
[ALL B5] Audi S4
gracjan gdzie robiłes rollbar?
-
rollbar jak kto sie ma w aucie
panowie ma ktos z was klatke w swojej audi a4 b5 sedan jak to ma sie ma ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
ładne auto .... az szkoda sprzedawac ......
-
[Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
bardzo ładne audi sliczne
-
Auto Moto Arena
byłem wystawiałem swoja bunie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
powino pasic
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Do ideału to jeszcze jej brakuje ....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie ma tak opcji
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jak sie nie sprzeda bedziemy rezac dalej
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
- A4 B5 TDI by a4-freunde
kilka fotek z TUNINGKINGZ z Ostródy Bunia na goscinnych pokazach- A4 B5 TDI by a4-freunde
raczej nie.... narazie nic nie planuje kupic- A4 B5 TDI by a4-freunde
SPRZEDAM TAK JAK STOI + KOŁA ZIMOWE 16000PLN- A4 B5 TDI by a4-freunde
polerka robiona trzema pastami 3m ...- A4 B5 TDI by a4-freunde
mała zapowiedz prac nad lakierem [/url] - A4 B5 TDI by a4-freunde