Treść opublikowana przez a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
takie tam z myjni
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak na szybko foty na aucie po lakierowaniu
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
prace ku koncu,,,, jutro kolor
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
odległe kontynenty
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Dziś moja żonka zamówiła mi takie cuda .....
-
[B5 1Z] A4 TDi
http://allegro.pl/audi-a4-b5-hokej-spojler-dokladka-zderzaka-kamei-i5361897616.html tu jest kamei
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
uzywalem dwóch srednic 42mm i scianka 2mm i 38 i sniaka 2mm
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
podeślij link do aukcji lub sklepu z kórego kupowałes ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie raczej bedzie na guzik z modułem z corrado wiesz nie chciałem polifta i o usa tez myslalem ale nie pasowało do mojej wizji całosci
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
sa oryginalne odpływy i 2 dodatkowe
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
motorownia no nie wiem ...... jest wirus ....starczy ..... im wolniej jedziesz tym dłużej widza i podziwiają
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
mam taka kurna nadzieje ...... bo pochłoneło to proszke PLN-ów
-
Czerwona Bepiątka 1.8T
pomys nad folia nad lampami jak u mnie ......
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
odebrane od blacharza ( magica ) a teraz zostało przetransportowane do kolejnego etapu ..... malowanie
-
Czerwona Bepiątka 1.8T
bardzo fajne audi ...... tylko skróć te jezyki w dokładce z cupry na srodku bo nie wyglada to dobrze ........ ogólnie auto mega zadbane ......
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
po mału do przodu
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ta 215/35/18
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak 18 pierwsze cięcia i gęcia za majstrem tak to mniej wiecej pierwsze kroki wygladaja
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
panowie pierwsze fotki z prac nad spojlerem dzis wieczorem
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak moja mała wizja ...
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
na cos normalnego ...... mam tak co jakis czas ..... albo to juz wypalenie albo brak mozliwosci ....a tak naprawde to chyba brak normalnego auto które wszedzie pojedzie lub wszedzie wjedzie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
fajnie to wykombinowane .... lecz podtrzymam dalej swoja wizje i kanapa zostaje ...z czasem wpadnie czarna skórzana ..... Auto moze i nie mam mocy S4 ale nie to jest najważniejsze ... miało robic wrażenie i wygladac dobrze
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Tym bardziej ze wyjecie/wlozenie tylnej kanapy to jest DOSLOWNIE 3min max... W srodku z przodu kubly, z tylu rollbar + kanapa z nalesnikami, a na zewnatrz znaczki S4 + klekot (i to jeszcze zetor po programie). To auto mogloby robic gruba robote gdybys nie pchal w niego wszystkiego co ci wpadnie w lapy, to auto nie ma spojnosci. Proponuje zebys jeszcze zaczal w kasku jedzic jak na wrc, a co, czemu nie. a powiedz mi co dla ciebie ma spójność ? kanapa nie wyleci z tyłu ze względu na to że nie mam ochoty patrzeć na ścianę grodziowa i na wizke elektryczna i moduły co do silnika to dla mnie wystarczy zetor po programie
-
[ALL B5] Audi S4
kozak auto
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
niestety nie zrobię tego .... ponieważ jak ja zdemontuje nadał tylna kanapa będzie używana do tego do czego była przeznaczona