Treść opublikowana przez a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
podziękował I tak to wyglada w aucie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zobaczymy jak to wyjdzie .... jak bedzie wygladac zle to sie zerwie .... Rollbar juz w kolorze
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
a masz moze gdzie fote ???? ciekawe jak to u mnie siadzie na aucie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
z wygodą w fotelach dla mnie ok ... ale moze dlatego ze mało jeżdzę lecimy z tematem Rollbar przygotowany do przyjecia powłoki lakierniczej ..... Jest nowy pomysł na sticker na bok co myslicie ?
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
ja tez nie moge nigdy wytrzymac do wiosny .... zegar turbo założe na wiosne już siedzi Rollbar miał być na wiosne juz sie maluje moze na nowy rok bedzie siedziec i weż tu czekaj do wiosny
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak własnie dzis kolega krzysaudi poinformował mnie je mozna jeszcze to sprzężyc z radiem
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
z okazj 11 listopada wpadł nowy mod z bardzo duza pomoca krzysaudi licznik lift.... jeszcze pare poprawek i bedzie w
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzięki .. tak mniej wiecej wyszło
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
widze ze jednak została jak i u mnie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak ramka bedzie malowana na czarno efekt koncowy
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ogarnołem do konca kratke jeszcze tylko pomalowac i podłaczyc
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Nie kanapa zostaje ponieważ mój Rollbar będzie z możiwoscia szybkiego demontażu .... jedynie materiał będzie pofarbowany na czarno tak będzie przymocowane do podłogi na jedna lub dwie śruby i do poszycia nadkolaKolejny klocek do układanki Panowie jest gdzies temat jak wyciąć te kratki zeby było pico bello
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
pokaż jak ogarnoles grill
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
beda zerwane bo juz troszke wyblakły i sie porysowały .... i teraz mam przynajmniej motywacje zeby było widać
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
czerony ral3020
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ta technix ja nie narzekam .... ale tez duzo kilometrów nie robie Panowie dziś odebrałem moj rollbar od spawacza .... teraz trzeba ogarnac kilka rzeczy wyslifowac wyszpachlowac zeby był piekny i gładki i leci do lakiernika .....a i oczywiscie dorobic mocowania ...... jutro podrzuce jakies fotki jak leży w aucie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
No panowie i panie pierwsze metry rur na rollbar zakupione . W poniedziałek dokładne pomiary i pierwsze spawy . jak ogarne zrobie foty
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
jak tam spojler ogarniety ? ja dobiero pozbierałem graty i zaczynam ustawiiac majstrów .
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
no nie wiem czy te koło tu pasuje chyba zeby inny kolor
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no i mamy puzzle ... teraz je trzeba poukładać
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
podziekował
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
musze poszukac gdzies jak to wykonac z kratki lub gdzies kupic
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Dzieki bardzo . Zbieram graty na zime bo mam zamiar troszke ulepszyc moja Bunię ... W planach Rollbar i pare innych cudeniek
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ale nie zawsze mozna miec zamówiłem sobie wczoraj taki wskażniczek panowie gdzie go umiescic ..... na słupku czy w kratce od nawiewów
-
Może jakiś spocik na zakonczenie sezonu
jaki kawał ... ciekawe co to bedzie ?