Treść opublikowana przez a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
PO RAZ KOLEJNY NA SPRZEDAŻ http://allegro.pl/audi-a4-b5-i6819147631.html
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
j**ana nawet sie błyszczy troszke
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Takie tam ze zlotu Carslovers w Ciechanowie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzis zamonotowałem kanape do tyłu wyglada dobrze jak za 10 pln
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
przespałem i przemyslałem temat lampa a4 b5 jest zbyt mała by to tam upchac a nie mówiąc o tym ze trzeba jeszcze zmiescic ten przetwornik do neonu .... wiec odpuszczam temat .....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzis rozebrałem lampe dawce i nie mam koncepcji jak to upchnac w ta lampe .....upchnac jak upchnac ale wsadzic przetworniki do ledu .....i mozna by było przerpbic te neony w taki inny desen
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jutro juz wpada dawca ...i bede działał a co do podlaczenia bedziemy myslec z krzysaudi
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
całkiem fajny weekend przyszła owa dokładka cupra dzieki krzysaudi wpadł też nowy fis .... no ciekawostka u krzysaudi w garażu wypatrzyłem neony z Audi A6 C7 no i je przechwyciłem .. teraz jest w planach jakoś to upchac w lampe do Buni
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
taki mały efekt po sprzataniu a tu bose i dzis przyszedł nowy fis w weekend montaż dziekuje dziekuje
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
co to małe rączki nie zrobią ....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no ja kupiłem za 5 euro za sama gałke
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
z chin przyszło .......a tak szczeze to nie wiem od czego ..... juz po montażu jutro podesle foty
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
taki nowy drobiazg
-
[Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
siema co ta za karteczka za szyba ? chcesz sprzedac jaki price ?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
bedziesz na iławie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ma to mniej wiecej wyjsc tak
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak samo nie pasuje body S4 do diesla.... a jednak ludzie zakładaja .... co zrobic
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
120-130 km
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
pierwsze jakies rzuty projeku ...... wysłałem jeszcze kilka wytycznych jak to ma wygladac . Jak tylko popprawia to wrzuce kolejne .. potem zatwierdze i działamy działamy zmiejszymy troszke znaczek oooo poprawimy logo z numerem dodamy trszek logo typów i dzida bedzie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jest i moja bunia 1.35
-
[Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
avus lepij tu wygladał ... to tylko moje zdanie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
takie tam .....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
w sobote wpadły mi zaciski od a8 d2 ..... na tarcze 314 albo 323 musze to jeszcze ustalic ..... eygladaja strasznie ale mysle ze beda jeszcze z nich cacka . Nie orientuje sie ktos czy robił ktos takiego swapa Ja nie jestem demonem predkosci ...... wychodze z założenia im wolniej jedziesz tym dłużej cie widza
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
pieknie co? masz inne ujecia