Treść opublikowana przez vitil
-
Problem z abs
Na allegro nie widze innych to raczej nie
-
Problem z abs
To u mnie jest tarczka z dziurkami
-
Problem z abs
Juz tak sie dzialo jak kupilem auto wiec nie wiem co tam bylo robione ze tak sie stalo Jeszcze jedno pytanie czy koronka z tyłu ma być taka, że jest "dziurkowana" bo na allegro widzialem, że jest w całości i ma takie wypustki
-
Problem z abs
Witam mam problem z wlaczajacym sie absem przy hamowaniu. Koronki wszystkie sprawdzilem, na komputerze predkosci kol pokazuje jednakowo co jeszcze moze byc nie tak?
-
Potencjometr grzania foteli
ale który pin do czego
-
Pokrowce
Myślałem o pokrowcach bo mam lekko przetarty bok i maty grzewcze nakładane na siedzenie
-
Potencjometr grzania foteli
Potrzebuje schemat podłączenia nieoryginalnych mat do potencjometru wersja po lift
-
Pokrowce
Jakie pokrowce na kubełki kupic?
-
Zawór rozprężny
Ważne że będzie nowy raczej klimie nie zaszkodzi
- Zawór rozprężny
-
Zawór rozprężny
Wgl jaka to różnica między nimi
-
Zawór rozprężny
Jaki ma być kolor zaworka do silnika 115km 2000r
-
Przeróbka szyb na ele tył
Rozbierałem boczki i dlatego sie pytam co i jak
-
Przeróbka szyb na ele tył
Widziałem to nic tam nie widze o przeróbce podnośników
-
Przeróbka szyb na ele tył
Witam! Co jest potrzebne żeby przerobić manualne podnoszenie na ele bo mam silniczki i nie chce kupować całej ramki tylko stare przerobic
-
Swiece
Gdzie można dostać świece te co podgrzewają płyn ?
-
Wymiana rozrządu A4 B5 1.9 TDI AJM
W ajm nie ma pompy
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Czy jak i czy się da przełożyć obrotomierz i prędkościomierz z mojego licznika (AJM) to bd wszystko hulało? licznik Audi a6 c5 lift 2001 tarcze ringi Okazja! (3172519113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Hidy
Może i racja kupie na drogowe dobre żarówki osramy albo philipsy
-
Silniczek szyb tył
A da się przełożyć przełącznik czy trzeba nowe boczki? Kupilem jeden silnik na probe
-
Silniczek szyb tył
Wiem że to już było ale nie mogę znaleźć czy do zmiany korbotronika na ele wystarczy tylko założyć silniczki czy trzeba całe ramki?
-
Sterowanie grzanymi fotelami
Ori na pewno aż strach patrzeć. Najbardziej mnie martwi zdjęcie tapicerki z kubełków
-
Sterowanie grzanymi fotelami
Też tak myśle jestem elektrykiem samochodowym to jakoś to ogarnę Na razie czekam na ciepłe dni bo muszę wyprać siedzenia i zaszyć przetarty fotel to przy okazji bym te maty założył tylko jeszcze nie wiem jakie kupić
-
Sterowanie grzanymi fotelami
Dopiero się przymierzam do kupna wszystkich gratów więc nie wiem pytam tylko orientacyjnie bo chce ,żeby to było jak oryginalne nie chodzi nawet o taka płynną regulacje temperatury jak fabrycznie tylko ,żeby włączać te maty ori przełącznikiem
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
A jak to jest w przypadku silnika AJM?