Treść opublikowana przez vitil
-
Hidy
Ale mijania tez się często wyłącza i włącza
-
Sterowanie grzanymi fotelami
Tylko tam jest schemat na potencjometrach z przed lifta a ja mam po liftowy
-
Sterowanie grzanymi fotelami
Czy da się sterować ori pokrętłami przekaźnikiem mat z allegro ?
-
Hidy
Musze przełożyć z mijania i zobaczyć jak to będzie
-
Hidy
Co myślicie o żarówkach samowyłądowczych w długich światłach?
-
Uchwyt na telefon
Witam! Jak zdemontować uchwyt na telefon z podłokietnika??
- Turbo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
radio mam nie orgi.. nie zależy mi na komunikatach z radia. ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- Dzięki i wzajemnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a posiada ktoś jakieś schematy jak podłączyć kontrole żarówek itd?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a jak ze spalaniem i ilością KM na zatankowanym paliwie?? Posiadasz jakieś schematy??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szara kostka 32 piny
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a zmiana tej kostki o co chodzi?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
licznik z pełnym fisem i pewnie szara kostka 32 pin, bo w 1/2 chyba jej nie ma a czujniki itp?? poziomu oleju, płynu hamulcowego, chłodniczego już masz, pozostają czujniki poziomu płynu do spryskiwaczy, kontrola żarówek oraz podłączenie sygnałów otwarcia ze wszystkich drzwi pojedynczo. A ma ktoś może opisane krok po kroku co i jak ?? Chciał bym tez mieć temp oleju i ładowanie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
licznik z pełnym fisem i pewnie szara kostka 32 pin, bo w 1/2 chyba jej nie ma a czujniki itp??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam! Czy ktoś mógł by mi wysłać na PW co jest potrzebne do przeróbki 1/2 FIS na pełny posiadam Audi A4 B5 FL 1.9TDI 115KM 2000r
-
[B5 ADR] Problem podczas hamowania
Witam. Ja mam taki problem podczas hamowania gdy prędkość spadnie poniżej 30km/h pedał hamulca zaczyna odbijać tak jak by się ABS włączał. Sprawdzałem testerem wszystkie czujniki odczytują prędkość tak samo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów