Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stysio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wie może ktoś jak wymienić łożysko visco , albo ma może ktoś jakieś zdjęcia .
  2. no to grubo warto robić ?
  3. ostatnio miałem stłuczkę tzn poszły chłodnice wentylatory odebrałem od mechanika i nagle olej
  4. Mam pytanie czy może ktoś się orientuje co to może być zbiera mi się olej w zbiorniku płynu chłodzenia ?
  5. rocznik 96 i 275tyś
  6. wszystkie podkładki wymienione na pompie przewody do wtrysków zawór zwrotny wyczyszczony i jest już wszystko ok
  7. przed wymianą było wszystko ok z samochodem dopiero jak niestety założyłem suchy filtr nie chciał póżniej odpalić został odpowietrzony postoi 15min i nie można znów odpalić
  8. mówił że pompa ok ale paliwo się cofa jak postoi godzinkę nie chce odpalić [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 22:13_________________________________________________i mechanik jeszcze nie wie rozebrał już chyba wszystko i paliwo dalej się cofa.....
  9. byłem u mechanika i powiedział mi ze cofa się paliwo do baku zostawił samochód do jutra i powiedział że może być walnięty filtr .... nie mam pojęcia żadnych zwrotnych zaworków chyba nie ma..
  10. kurde może cos wymyśli mechanik
  11. próbowałem wczoraj odpowietrzyć układ odkręcajać wtryski ale to nic nie dało przytargałem do mechanika dziś . za jakieś 2 godzinki dzwoni ze zrobione wsiadam chce odpalić a tu dalej tylko kręci .... czy moglem zajechać pompe ?
  12. Chłopaki mam sprawę wie może ktoś jak odpowietrzyć układ paliwowy . wymieniłem przed chwilą filtr i nie chce odpalić . próbowałem szukać na forum ale nie mogę znaleźć nic na forum
  13. Ja już ściągnąłem cały przód i trochę mi to zajęło Jutro kupię nowy napinacz i będę dalej walczył[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 20:31_________________________________________________Mam jeszcze jedno pytanko czy ta blaszka na wisko jest potrzebna ? odpowiada za coć
  14. Dzięki wielkie poszukam na forum bo jeszcze troszeczkę nie ogarniam bo jestem nowy. Kurcze jakbym wiedział ,że można bez ściągania całego przodu. Pozdro
  15. Witam mam pewien problem z moim Audi A4 96r. gdyż urwała się śruba napinacza paska klinowego.Mam do was pytanie czy wiecie może jak ściągnąć koło od wentylatora (wstawiam kilka fotek pomocnych)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.