Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Urwana śruba napinacza paska klinowego!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewien problem z moim Audi A4 96r. gdyż urwała się śruba napinacza paska klinowego.Mam do was pytanie czy wiecie może jak ściągnąć koło od wentylatora (wstawiam kilka fotek pomocnych)

0_06082011016.jpg

06082011013.jpg

06082011016.jpg

Opublikowano

kolego po pierwsze wykręć alternator i odsuń go na bok ( dwie śruby , na górze i na dole)

-zablokuj sobie wisko czymś cieńkim (w dziure jakąś wsadź np. śrubokręt cieńki

-weź klucz 15 (chyba fajka 15) i pod alternatorem masz śrube od str kabiny

jak odkręcisz to ci wisko wysunie się

następnie też o ile pamiętam 15 fajka obok sruby wisko masz śrubę od napinacza

wykręcasz i po zabawie :cool1:

szczególowy opis jest na forum tylko musisz poszukać, ja kiedyś z niego korzystałem przy wymianie napinacza bez ściągania przodu -roboty 30min ze wszystkim

pozdr

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie poszukam na forum bo jeszcze troszeczkę nie ogarniam bo jestem nowy. Kurcze jakbym wiedział ,że można bez ściągania całego przodu.

Pozdro

Opublikowano

lepiej sobie ściągnąć przod- wygodniej ale jak rączki są sprytne to da sie rade i bez ściągania .[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 20:19_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=139132.0 [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 20:26_________________________________________________tam masz kolego wszystko co trzeba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja już ściągnąłem cały przód :) i trochę mi to zajęło :) Jutro kupię nowy napinacz i będę dalej walczył[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 20:31_________________________________________________Mam jeszcze jedno pytanko czy ta blaszka na wisko jest potrzebna ? odpowiada za coć

Opublikowano

-zablokuj sobie wisko czymś cieńkim (w dziure jakąś wsadź np. śrubokręt cieńki)

Marzenie ściętej głowy. Z reguły jest tak dokręcone że cienki śrubokręt służący do zablokowania gnie się jak z plasteliny. Mi udało się zablokować dopiero twardym, kutym trzpieniem

Opublikowano

]Mam jeszcze jedno pytanko czy ta blaszka na wisko jest potrzebna ? odpowiada za coć

Odpowiada za to z jakim oporem będzie kręcić się wisko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.