Skocz do zawartości

nerwos

Pasjonat
  • Postów

    147
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

8

O nerwos

Informacje

  • Imię
    Mateusz
  • Miasto
    Leszno

Auto

  • Model
    S4 B9
  • Nadwozie
    Avant
  • Rok produkcji
    2022
  • Silnik
    3.0 TDI V6
  • Kod silnika
    INNY
  • Napęd
    quattro
  • Skrzynia
    Tiptronic
  • Paliwo
    ON

Ostatnie wizyty

2929 wyświetleń profilu
  1. nerwos

    B9 Fellows

    Należało by jeszcze zwrócić uwagę na barwę światła..aby lampy świeciły w jednym kolorze.🙂
  2. jestem tego samego zdania😎
  3. miejmy nadzieje, że kolega @sopel1916 nie popełni tego błędu nie założy 17"😭 setup zima: 245 40 18 zawieszenie 1be
  4. Cześć Jeśli w tej chwili masz 245 35 19 na tym obniżonym zawieszeniu i jest ok to 245 40 18 jest idealnym wyborem. (różnica średnicy jest 1mm) Sam mam taką konfiguracje na zimę. Jak @Muskel1 napisał 18" to idealny kompromis miedzy komfortem, a wyglądem. Pozdro😎
  5. Cześć. Też mi ciekło z tych uszczelek w poprzednim 3.0TDI właśnie po wymianie podkładek pod wtryskami, pamiętam, że sporo oleju zbierało się w tym korytku. Wymieniłem całą pokrywę zaworów razem z uszczelnieniami i problem ustąpił.
  6. Nawet w dostawczaku mam podgląd DPF. Co prawda nie ostrzega , że odbywa się regeneracja ale można podejrzeć stopień obciążenia. Gdyby w audi była informacja o wypalaniu, nie mieli byśmy z filtrami cząstek stałych problemów? Zapewne producentowi na tym nie zależy...
  7. brałem na ali montaż jest bardzo łatwy. https://pl.aliexpress.com/item/1005007653024693.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.40.24d21c24Yw9AwL&gatewayAdapt=glo2pol
  8. nerwos

    Polecane opony letnie

    Siema Ktoś brał 255 35 19 na lato i może coś polecić? Hankook mi po 3cim sezonie popękał
  9. U siebie podłączyłem tak jak Tobie wyżej napisałem. Osobno mogę sterować oświetleniem tunelu i Cup Holdera, osobno nogi i osobno drzwi. Myślę, że zmiana czy regulacja jasności jak i zmiana kolorów jest sterowana przez przewody LIN i plus. Nie wiem o co chodzi z tym +11 i +36 wtyczki T73a BCM bo to są piny zasilające od oświetlenia jednokolorowego. A jeśli chodzi o kodowanie to albo uruchamiasz jednokolorowe albo wielokolorowe.
  10. Nogi tył i przód mają inny LIN. Nogi przód: 1.zasilanie do T73a/59 2.LIN do T54c/53 Nogi tył: 1.zasilanie do T73a/59 2.LIN do T73a/28 Cup holder: 1.zasilanie do T73a/59 2.LIN do T73a/28 Tunel: 1.Zasilanie do T73a/59 2.LIN do T73a/27 Z jakiego opisu korzystasz?
  11. Ale co ty teraz podłączasz? Nie mostkujesz tych pinów. 11 jest zasilaniem nóg, a 36 tunelu środkowego ale w oświetleniu qq1 czyli jednokolorowym W qq2 Oświetlenie Cupholder + tunel+ tylne nogi mają wspólne zasilanie T73a/59 , wspólny LIN T73a/27
  12. Nie wiem czy mogę wklejać linki.. ale na aliexpress jest tego sporo. Jeśli chodzi o jakość wykonania to wszystko pasowało bez problemu, plastik i kolorystyka nie odbiega od oryginału. Całość podłączyłem pod oświetlenie nóg kierowcy.
  13. VCDS kodowanie sterowników, a za pomocą VCP wgrywanie zestawu danych.
  14. Wiem, nie jest to oryginał ale brakowało mi oświetlenia konturowego deski i włącznika świateł . Moje oko cieszy pozdro
  15. Rozebrałem i wyczyściłem obie przepustnice. Ta po prawej była czysta, z tą drugą przez którą przechodzą spaliny nie było tak wesoło Nie wiem czy czyszczenie pomogło czy to tylko zbieg okoliczności ale jak na razie nie słyszę tego dźwięku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...