Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wooxvip

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wooxvip

  1. wooxvip opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam podczas jazdy wyświetla mi się komunikat Oil Level sensor defective wcześniej podczas jazdy mogłem sprawdzić poziom oleju teraz jak naciskam nie wchodzi mi wogole w to menu po zgaszeniu silnika zaczyna wentylator chodzić pomocy co to może być silnik to 2.0 tdi caha
  2. Witam Panowie mam problem wczoraj jak wracalem z pracy panel od klimatyzacji od ogrzewania szyb od ogrzewanych siedzen mrugał a dzisiaj juz niestety nie dziala co moze byc??pomocy :(
  3. witam chcialbym sie dowiedziec jakie swiece zarowe do silnika 2.0 TDI CAHA 170 KM https://www.ngk.de/nc/pl/wyszukiwarka-produktow/produktfinder/PKW/GLUEHKERZEN/
  4. ok dzieki poczytalem i sie dowiedzialem ze mam jeszcze bezpieczniki w bagazniku ok dzieki poczytalem i sie dowiedzialem ze mam jeszcze bezpieczniki w bagazniku juz wszytsko chodzi:)
  5. witam mam prosbe kiedys podpialem do gniazda zapalniczki przy popielniczce nawigacje i przestala ona dzialac tzn nie laduje nawigacji wszytskie inne gniazda dzialaja tylko to nie dziala jaka moze byc przyczyna zalezy mi na tym gniezdzie bo czesto jezdze i tylko tam podpinam nawigacje
  6. wlasnie szukalem i nie znalazlem:(
  7. headlight range control headlamp concerter active.range reduced co to za komentarz prosze o pomoc:(
  8. Witam od niedawna jestem posiadaczem a4 b8 niestety jeden z spryskiwaczy od lamp nie wyciaga sie do konca chcialbym sie dowiedziec czy zeby go wymienic trzeba sciagac przedni zderzak czy jest jeszcze jakis inny na to sposob prosze o dorade:(
  9. wooxvip odpowiedział(a) na wooxvip temat w 1.9TDI
    Panowie juz wiem co bylo termostat byl szczelony
  10. wooxvip odpowiedział(a) na wooxvip temat w 1.9TDI
    obydwa mi skacza po przejechaniu nawe nie 100 m:(
  11. wooxvip odpowiedział(a) na wooxvip temat w 1.9TDI
    fis 1 i fis 2 skacze
  12. wooxvip odpowiedział(a) na wooxvip temat w 1.9TDI
    auto normalnie sie zbiera nie kopci autko bylo podpiete bylo pod komputer i nic nie wskazalo:( wszystko ok:(
  13. wooxvip opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam panowie mam prosbe ktory z was moze wiedziec co sie dzieje caly czas odkad mam a4 b6 jakies 2 lata 1.9 tdi awx spalanie mialem 7.2 lub7.3 teraz od kilku dni srednie spalanie mi skacze na komputerze i po przejechaniu kazdego np 100 km zmienia sie i zamiast pokazywac mi tak jak przedtem kolo 7 pokazuje 10:( prosze o pomoc gdyz wybieram sie nad morze nasze polskie a nie chcialbym zeby mi tyle palilo pomocy:(
  14. witam panowie chcialbym sie dowiedziec czy poejda siedzenia + kanapa z avanta do sedana teraz mam z tylu kanape nie dzielona a w avancie jest dzielona chcialbym sie dowiedziec czy podejda prosze o pomoc
  15. wooxvip opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Koledzy chce wymienic kosz 1 din na 2 din czy jak u siebie mam teraz klimatronik bez grzanych foteli a kupie klimatronik z grzanymi czy podejda mi wtyczka czy jest jakas inna oraz czy pod concerta III musi byc jakas specjalna kostka?? prosze pomozcie
  16. Panowie zapomnialem dodac potrzebuje do B6
  17. witam panowie czy ktos by mi mogl pomoc jestem poczatkujacy potrzebuje zestaw do wnetrza ledy chodzi mi o oswietlenie w podsufitce jakie tam przychodza albo czy ktos ma spis calego zestawu??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.