Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sidek84

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sidek84

  1. mam nadzieje że nic nie pokręciłem... http://imageshack.us/photo/my-images/46/blok13.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/577/blok46.png/ błędów na Vagu nie ma... nie jestem pewien czy dobrze przerobiłem logi do Excel'a bo mam wrażenie jakby coś się poprzesuwało _______________________________________________________________________________________________ jest ktoś kto potrafi zdiagnozować te bloki? a może dane niepełne? blok 1-3 ostatnie 4 linijki prosze nie brać pod uwage (prawie wjechałem pod ciężarówke) to moje pierwsze logi... prosze o wyrozumiałość
  2. Dzięki za odpowiedzi, mam pare dni wolnego więc mam nadzieje ze uda mi sie cos zlogowac i wrzucic na forum albo na maila... szkoda tylko ze nikt nie ma norm dla dużych bęzyniaków... no ale w sumie jesteśmy w mniejszości...
  3. nie wiesz może które to bloki? analogicznie jak w TDI? czy może inne?
  4. Dla TDI wszystko pieknie a co znajde dla bęzyniaków? jakie bloki pomiarowe statyczne i dynamiczne wrzucić? szukam i szukam dla mojego ACK i nic nie moge znależć... ;(
  5. Sidek84 odpowiedział(a) na max_117 temat w 1.8
    jest ktoś w stanie wysłać zdjęcie tego "SMOKA", albo go opisać? czy jestem w stanie go wykręcić i wyczyścić od wewnątrz po zdjęciu michy olejowej? u mnie w ACK też sie włącza kontrolka oleju w momencie 1)gdy temp. wody już sie zagrzeje (90 stopni), 2)gdy temp. oleju ma około 80-90 stopni (wskazówka pokazuje godzine 10:30-11). 3)gdy wkręce silnik na wyższe obroty 4000-5000. jeżdżąc spokojnie i spełniając punkt 1) i 2) żadko kiedy sie kontrolka zaświeca... czy to zasyfiony "smok" czy wysiadła pompa czy może odpowietrzenie silnika, odma?
  6. Witam wszystkich, jestem szczęśliwym posiadaczem groszkowego A4 B5 :> ale o nieprzeciętnych osiągach i możliwościach, mianowicie: LPG 2.8quattro, skóra, klima i grzane "zice" pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.