Treść opublikowana przez Sidek84
-
[B5 ACK] Proszę o analizę logów dynamicznych
mam nadzieje że nic nie pokręciłem... http://imageshack.us/photo/my-images/46/blok13.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/577/blok46.png/ błędów na Vagu nie ma... nie jestem pewien czy dobrze przerobiłem logi do Excel'a bo mam wrażenie jakby coś się poprzesuwało _______________________________________________________________________________________________ jest ktoś kto potrafi zdiagnozować te bloki? a może dane niepełne? blok 1-3 ostatnie 4 linijki prosze nie brać pod uwage (prawie wjechałem pod ciężarówke) to moje pierwsze logi... prosze o wyrozumiałość
-
[B5 ACK] bloki pomiarowe dla ACK
Dzięki za odpowiedzi, mam pare dni wolnego więc mam nadzieje ze uda mi sie cos zlogowac i wrzucic na forum albo na maila... szkoda tylko ze nikt nie ma norm dla dużych bęzyniaków... no ale w sumie jesteśmy w mniejszości...
-
[B5 ACK] bloki pomiarowe dla ACK
nie wiesz może które to bloki? analogicznie jak w TDI? czy może inne?
-
[B5 ACK] bloki pomiarowe dla ACK
Dla TDI wszystko pieknie a co znajde dla bęzyniaków? jakie bloki pomiarowe statyczne i dynamiczne wrzucić? szukam i szukam dla mojego ACK i nic nie moge znależć... ;(
-
[B5 ADR] Kontrolka oleju
jest ktoś w stanie wysłać zdjęcie tego "SMOKA", albo go opisać? czy jestem w stanie go wykręcić i wyczyścić od wewnątrz po zdjęciu michy olejowej? u mnie w ACK też sie włącza kontrolka oleju w momencie 1)gdy temp. wody już sie zagrzeje (90 stopni), 2)gdy temp. oleju ma około 80-90 stopni (wskazówka pokazuje godzine 10:30-11). 3)gdy wkręce silnik na wyższe obroty 4000-5000. jeżdżąc spokojnie i spełniając punkt 1) i 2) żadko kiedy sie kontrolka zaświeca... czy to zasyfiony "smok" czy wysiadła pompa czy może odpowietrzenie silnika, odma?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem szczęśliwym posiadaczem groszkowego A4 B5 :> ale o nieprzeciętnych osiągach i możliwościach, mianowicie: LPG 2.8quattro, skóra, klima i grzane "zice" pozdrawiam