-
Cieknie pompa
Ostatni raz już zawracam wam głowę. Zaczne może od początku. Moja pompa jest w aucie. To zjecie jest tylko pokazowe skąd mi leci. Tą naprawe chce wykonać bez wyjmowania pompy z auta. I tu moje pytanie czy jak to porozkręcam,pouszczelniam i zloże do kupy czy bede musiał ją w jaki kolwiek sposób ustawić??
-
Cieknie pompa
Jeszcze jedno pytanko. Czy jak to wykrece to nie poprzestawiam jakiś kontów, dawek itp czy póżniej bede musiał cos ustawiać??
-
Cieknie pompa
witam.Pytanko od czego jest ta śruba(zawór). Czy można samemu to uszczelnć??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przydałby się też kolega z vagiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myśle ze najlepiej bedzie pojechać pod arkadie i poczekać tam, i ustalić coś z innymi użytkownikami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a w którym miejscu to jest??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie Pytanko Czy parking bedzie otwarty??
-
[B5 AFN] A4 TDI Czarny Sedan :)
Lampeczki(DEPO) juz czekają w Pudełeczku na montaż, i graty do nich od "DudsA4"Wielkie dzieki dla Niego. ---------- Post dopisany 15-04-2012 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2012 at 19:19 ----------
-
[B5 AFN] A4 TDI Czarny Sedan :)
Felga ori jest tylko że zima.Ta na lato to pozostałosć po poprzednim właścicielu. Narazie przelatam sezon na tych, pózniej bedziemy modzić coś w kierunku innych felg
-
[B5 AFN] A4 TDI Czarny Sedan :)
Witam wszystkich fanów Audi Chciałbym pzredstawić mojego Czarnucha, Auto zakupione w Listopadzie 2011r. Rok- 10/97 silnik- 1.9TDI 81KW AFN Kolor LY9B Brilliant Black El.-Szyby przód i lusterka Climatronik Podrzewana Pupa x2 Funkcja Komfort Czujniki Cofania Tempomat PLANY : Napewno Zmiana Lamp przód i tył na II Lift Podłokietnik też by sie przydał Obszycie kierownicy lub zmiana na "S" No i Naprawy Bieżące Felgi Na Lato Ma już troche Nalatane Wiosenne Malowanie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich fanów A4 :>