-
Problem,błąd18043
wszystko fajnie tylko tam jest taka wiącha kabli raczej sam nie ogarnę tej kuwety jakiś opis by się przydał gdzie szukać ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- wszystko fajnie tylko tam jest taka wiącha kabli raczej sam nie ogarnę tej kuwety jakiś opis by się przydał gdzie szukać
-
Problem,błąd18043
no a tak prostymi słowy to co? wymienić sterownik klimatronika i szukać dalej ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- no a tak prostymi słowy to co? wymienić sterownik klimatronika i szukać dalej
-
Problem,błąd18043
panowie co to jest za błąd? czy z jego winy klima mi nie działa??
-
potrzebny diagnosta
pomysł dobry ale widze że ludziom cieżko sie zebrać no a czekac na spot i bez klimy smigac to troche cieżko żona i córka mi sie strasznie męczą
-
potrzebny diagnosta
Witam panowie potrzebny mi ktoś z okolic działdowa sprawa jast tego typu że przestała mi działać klima a nie chce nic na ślepo robić sam
-
Potrzebny tapicer
No tak wszystko fajnie tylko potrzeba mi kogos w okolicy np Mława Działdowo NIdzica Lidzbark
-
Potrzebny tapicer
to jest tylna kanapa a popdobny problem juz ktos miał bo czytałem o tym z dzielonej zrobic nie dzielona sedan
-
Potrzebny tapicer
No tak łatwo mowic ale to troche potrwa a dziecko jak bede woził?? Tu jest moj pnroblem bo na miejscu zawsze chyba szybciej
-
Potrzebny tapicer
Witam panowie potrzebuje namiar na dobrego tapicera z okolic działdowa wysyłanie foteli gdzies w Polske mnie nie interesuje
-
Nawigacja BNS 5.0
witam mam takie same radio i nie wiem gdzie podpiac sygnał RFLS i co to wogóle jest
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
a z której kostki w liczniku ciagnac can?? zielona czy niebieska??
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Witam czy ktos mi powie dlaczego ni widze zdjec w tym temacie??
-
[ALL B6/B7] BNS 5.0 kod
kurde widze ze marne szanse na te radio mam [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 20:47_________________________________________________panowie jeszcze jedno pytanie da sie w tym ustrojstwie zrobic polskie menu?? kod juz mam
-
[ALL B6/B7] BNS 5.0 kod
czy ktoś pomorze sie mi uporac z moim problemem
-
[ALL B6/B7] BNS 5.0 kod
Też tak myślałem ale nie jest to takie proste podobno
czaro124
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta