Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaro124

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaro124

  1. wszystko fajnie tylko tam jest taka wiącha kabli raczej sam nie ogarnę tej kuwety jakiś opis by się przydał gdzie szukać ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- wszystko fajnie tylko tam jest taka wiącha kabli raczej sam nie ogarnę tej kuwety jakiś opis by się przydał gdzie szukać
  2. no a tak prostymi słowy to co? wymienić sterownik klimatronika i szukać dalej ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- no a tak prostymi słowy to co? wymienić sterownik klimatronika i szukać dalej
  3. panowie co to jest za błąd? czy z jego winy klima mi nie działa??
  4. pomysł dobry ale widze że ludziom cieżko sie zebrać no a czekac na spot i bez klimy smigac to troche cieżko żona i córka mi sie strasznie męczą
  5. Witam panowie potrzebny mi ktoś z okolic działdowa sprawa jast tego typu że przestała mi działać klima a nie chce nic na ślepo robić sam
  6. No tak wszystko fajnie tylko potrzeba mi kogos w okolicy np Mława Działdowo NIdzica Lidzbark
  7. to jest tylna kanapa a popdobny problem juz ktos miał bo czytałem o tym z dzielonej zrobic nie dzielona sedan
  8. No tak łatwo mowic ale to troche potrwa a dziecko jak bede woził?? Tu jest moj pnroblem bo na miejscu zawsze chyba szybciej
  9. Witam panowie potrzebuje namiar na dobrego tapicera z okolic działdowa wysyłanie foteli gdzies w Polske mnie nie interesuje
  10. witam mam takie same radio i nie wiem gdzie podpiac sygnał RFLS i co to wogóle jest
  11. a z której kostki w liczniku ciagnac can?? zielona czy niebieska??
  12. Witam czy ktos mi powie dlaczego ni widze zdjec w tym temacie??
  13. kurde widze ze marne szanse na te radio mam [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 20:47_________________________________________________panowie jeszcze jedno pytanie da sie w tym ustrojstwie zrobic polskie menu?? kod juz mam
  14. czy ktoś pomorze sie mi uporac z moim problemem
  15. Też tak myślałem ale nie jest to takie proste podobno
  16. Witam czy jest ktoś na forum kto potrafi to odblokować?? ;(
  17. Witam wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.