Treść opublikowana przez pandrulewicz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tu Maxcudo masz rację ale jeśli je użyje raz do roku to wolę je pozyczyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie to jak ktoś posiada łańcuchy na koła 16" 205/55 pożyczyć. Wiadomo że dla chętnego flaszeczka dobrej wódeczki Wyjeżdżam do szklaskiej i wolę je mieć w bagażniku. czekam na info
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ma może ktoś pożyczyć łańcuchy na koła 16" 205/55/16 Poratujecie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jedziesz z chaty? Tak, wezmę linkę no tak, zapomnialem, ze zawsze ja wozisz z soba, szczegolnie gdy jedziesz w dalsza trase
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To fajnie że tylu nas będzie. Bedzie może ktoś miał komputer i kabel by zrobic logi?? Czy Bart-s bedzie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masz racje Madas to Złotów ja się zjawię w niedziele na kogo można jeszcze liczyć że bedzie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Czy w niedzielę szykuję się jakiś spot???
-
[B5 AEB] Wymiana płynu chłodzącego i termostatu
Witam Mam pytanie jutro wymieniam termostat i płyn i chciałem się spytać czy muszę płukać układ czy mogę sobie podarować czy jednak lepiej to zrobić. Czekam na rady Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam!!! Panowie i Panie proponuję małe spotkanie, może niedziela 8.01.2012 godzina 16 KC-2. Co wy na to? Jeśli termin pasuje to proszę odpowiednią osobę (nike21) o zmianę informacji na górze wątku. Acha pytanko może ktoś wybiera się na narty do Szklarskiej Poręby w dniach 4-6.01 jeśli tak to może jakieś małe piwko na miejscu. Pozdrawiam P.s Dziś mnie czeka wymiana termostatu w AEB tylko gdzie on tam jest schowany??
-
[B5 AEB] Wymiana ECU potrzebna pomoc
Hej Zdjęcie naklejki jakie mam na sterowniku: Czyli ECU miałem wymieniany :gwizdanie: Jutro rozbiorę puszkę i zobaczę dziś nie patrzyłem dokładnie ale nie widziałem tam śladów wody. Aha mam pytanie jak prawidłowo rozłączyć ECU czy najpierw akumulator czy mogę po prostu wyciągnąć wtyczkę z ECU. I po podłączeniu nie będę miał żadnych problemów z autem???
-
[B5 AEB] Wymiana ECU potrzebna pomoc
Witam Szukałem po różnych forach i nie znalazłem żadnej konkretnej informacji na temat błędów, które są poniżej. Najbardziej interesuje mnie tak naprawdę w jaki sposób mogę usunąć błąd: 16989 Uszkodzenie pamięci wewnętrznej ROM sterownika brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Szukałem inforamcji na różnych forach i wiem że mogę zamontować sterownik o tym samym numerze czyli 8D0907559A, zaczełem poszukiwania ale niestety poległem w nich nie mogę znaleźć sterownika o tym samym numerze i jestem ciekawy czy mogę zamontować inny sterownik od wersji silinika 1.8T AEB, gdyż wiem że w tej wersji silnika były montowane też sterowniki o innych numerach. Pytanie brzmi czy mogę zamontować sterownik o o innym numerze, który był montowany w moim silniku o symbolu AEB, bo na allegro znalazłem kilka sterowników o innych numerach które pochodzą z aut z takim samym silnikiem jak mój. Poniżej lista błędów jakie wykrył u mnie Polski VAG409.1, Jeśli ktoś miał podobne błędy i może pomóc je rozwiązać to bedę wdzięczny za pomoc KODY BŁĘDÓW - Silnik Data 14.12.2011 Godzina 17:47:19 8D0907559A 1.8L R4/5VT MOTR HS D01 16989 Uszkodzenie pamięci wewnętrznej ROM sterownika brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 1262 Zawór magnetyczny ograniczenia ciśnienia doładowania-N75 przerwa na wyjściu - BŁĄD SPORADYCZNY KODY BŁĘDÓW - Poduszki powietrzne Data 14.12.2011 Godzina 17:46:23 8D0959655C Airbag 7 Audi DE2 1217 Zapalnik poduszki powietrznej bocznej lewej - N199 zbyt duża oporność Pozdrawiam i czekam na dobre rady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich Życzę Wam Ja Przemo Pozdrawiam P.s Do zobaczenia po nowym roku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszyscy jeżdżą jakby im się jaja zrosły W Poznaniu zawsze tak nie musi śnieg padać wystarczy ze deszcz spadnie :>. Ja dziś byłem przy M1 i polecam...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odpalać :> ja powoli się już wybieram
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zgłaszam swoją obecność w niedziele. Pytanko pasterkowy spot będzie teraz czy za tydzień pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mogę Ciebie kabelkiem poratować. Ew jutro jak będzie spot to wpadnij Hej MI tam dziś pasuje ten KC tylko o której godzinie??? Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Witam wszystkich z WLKP. Poszukuję kogoś kto ma kabel do VAG'a. Muszę podłaczyć się pod komputer mam opragromowanie ale nie mam kabelka . Auto to Audi A4 B5 silnik aeb 150KM. Mam nadzieję że znajdzie się tu jakaś dobroduszna osoba z Poznania lub okolic. Pozdrawiam Przemo p.s Bartek gratuluje z okazji narodzin córki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam na imię Przemek i od miesiąca jestem posiadaczem A4 97r. 1.8T 150KM Do poprawek lakierniczych i chyba mam do wymiany łancuszek Pozdrawiam