Skocz do zawartości

marekbs

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    15
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O marekbs

  1. a gdzie bywasz .. Piątkowo ? już dzięki, nie miałem dostępu do forum w pracy, odstawiłem samochód do LPM, dzięki Bartek
  2. cześć, polecicie kogoś w poznaniu do wymiany przewodów hamulcowych na przodzie w B5? dzisiaj puścił mi jeden w drodze do pracy, do domu jakoś się doturlam ale w środę mam wyjazd i na gwałt muszę się tym zająć
  3. a ja się dołączam, zamiast jeść rogale pod zamkiem można wpaść na dobry mecz i jeszcze komuś pomóc
  4. Tam jest gałka skrzyni z puszki po redbullu? Czy jadąc z Poznania do Warszawy przez Łódź (muszę tam odstawić ludzi) da się chociaż fragmentami A2 bez opłat przejechać? Przede wszystkim z Łodzi do Warszawy?
  5. witam panowie, szybkie pytanie ;] w jaki sposób wymienić sprężyny przedniego zawieszenia? znacie to forum dużo lepiej ode mnie, może pamiętacie czy gdzieś w dziale zawieszenie nie było o tym (najlepiej ze zdjęciami).
  6. Nic nowego, czyli chronologicznie: http://www.rp.pl/artykul/182403,805983-Niemieckie-auto-na-celowniku.html http://www.rp.pl/artykul/757731,824729-Jakie-auta-kradna-zlodzieje-w-Polsce-najczesciej.html Ciekaw jak wygląda rozkład wg modeli A4.
  7. Sam bym się na nią porwał jeszcze kilka miesięcy temu.
  8. jestem za, tylko niech by było sucho, żeby zdjęć błota nie robić;]
  9. coś znalazłem. rozumiem, że jeśli chciałbym u siebie wprowadzić lub pozbyć się jednej z poniższych opcji: +000032 - zamykanie zamków po przekroczeniu 15 km/h (otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjnki) +002048 - funkcja polega na tym, że jak wyłączysz zapłon to przez kilkanaście sek możesz otwierać/zamykać okna a potem już nie oraz między innymi myk polegający na tym, że po wyłączeniu zapłonu nie działa otwieranie/zamykanie okien jednym klikiem (bez trzymania przycisku) to to jest dobry trop i ktoś kto się potrafi obsługiwać VAG będzie wiedział co z tym zrobić?
  10. bankowo nie dojadę do poznania do tej godziny. długo siedzicie na tym parkingu?
  11. Tzn. w praktyce? VAGiem?
  12. podepnę się pod temat z takim pytaniem, jak "unieruchomić" elektryczne szyby po wyjęciu kluczyka ze stacyjki? problem polega na tym, że wychodząc z samochodu nieraz zdarzyło mi się nacisnąć przycisk od szyb, które poleciały na dół. pół biedy, gdy się to zauważy, gorzej jeśli nie zwróci się na to uwagi i szyby zostaną opuszczone gdzieś na mieście.
  13. Dobrym rozwiązaniem jest to, co od kilku lat działa już chociażby w Rzeszowie:
  14. nic nie mów ja dziś stałem rano os Swarzędza do wiaduktu w Antoninku jakieś 40-45 min - cała trasa Września - Poznań na rondo Przybysza zajęła mi.......2 godziny i 15 minut normalnie jadę 50-70 minut z jackowskiego wracalem na gorczyn godzine normalnie 15 min Dzisiejszy dzień był dziwny, zwykle przejazd rondo obornickie do hetmańska/dolna wilda to ok 40 min (okolice 15.00), a dzisiaj: 12.00 - prawie 2 h 15.00 - 35 min (ta sama trasa)
  15. chcieliście śniegu, macie śnieg, panowie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...