-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie bywasz .. Piątkowo ? już dzięki, nie miałem dostępu do forum w pracy, odstawiłem samochód do LPM, dzięki Bartek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć, polecicie kogoś w poznaniu do wymiany przewodów hamulcowych na przodzie w B5? dzisiaj puścił mi jeden w drodze do pracy, do domu jakoś się doturlam ale w środę mam wyjazd i na gwałt muszę się tym zająć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja się dołączam, zamiast jeść rogale pod zamkiem można wpaść na dobry mecz i jeszcze komuś pomóc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tam jest gałka skrzyni z puszki po redbullu? Czy jadąc z Poznania do Warszawy przez Łódź (muszę tam odstawić ludzi) da się chociaż fragmentami A2 bez opłat przejechać? Przede wszystkim z Łodzi do Warszawy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam panowie, szybkie pytanie ;] w jaki sposób wymienić sprężyny przedniego zawieszenia? znacie to forum dużo lepiej ode mnie, może pamiętacie czy gdzieś w dziale zawieszenie nie było o tym (najlepiej ze zdjęciami).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nic nowego, czyli chronologicznie: http://www.rp.pl/artykul/182403,805983-Niemieckie-auto-na-celowniku.html http://www.rp.pl/artykul/757731,824729-Jakie-auta-kradna-zlodzieje-w-Polsce-najczesciej.html Ciekaw jak wygląda rozkład wg modeli A4.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sam bym się na nią porwał jeszcze kilka miesięcy temu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za, tylko niech by było sucho, żeby zdjęć błota nie robić;]
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
coś znalazłem. rozumiem, że jeśli chciałbym u siebie wprowadzić lub pozbyć się jednej z poniższych opcji: +000032 - zamykanie zamków po przekroczeniu 15 km/h (otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjnki) +002048 - funkcja polega na tym, że jak wyłączysz zapłon to przez kilkanaście sek możesz otwierać/zamykać okna a potem już nie oraz między innymi myk polegający na tym, że po wyłączeniu zapłonu nie działa otwieranie/zamykanie okien jednym klikiem (bez trzymania przycisku) to to jest dobry trop i ktoś kto się potrafi obsługiwać VAG będzie wiedział co z tym zrobić?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bankowo nie dojadę do poznania do tej godziny. długo siedzicie na tym parkingu?
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
Tzn. w praktyce? VAGiem?
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
podepnę się pod temat z takim pytaniem, jak "unieruchomić" elektryczne szyby po wyjęciu kluczyka ze stacyjki? problem polega na tym, że wychodząc z samochodu nieraz zdarzyło mi się nacisnąć przycisk od szyb, które poleciały na dół. pół biedy, gdy się to zauważy, gorzej jeśli nie zwróci się na to uwagi i szyby zostaną opuszczone gdzieś na mieście.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrym rozwiązaniem jest to, co od kilku lat działa już chociażby w Rzeszowie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic nie mów ja dziś stałem rano os Swarzędza do wiaduktu w Antoninku jakieś 40-45 min - cała trasa Września - Poznań na rondo Przybysza zajęła mi.......2 godziny i 15 minut normalnie jadę 50-70 minut z jackowskiego wracalem na gorczyn godzine normalnie 15 min Dzisiejszy dzień był dziwny, zwykle przejazd rondo obornickie do hetmańska/dolna wilda to ok 40 min (okolice 15.00), a dzisiaj: 12.00 - prawie 2 h 15.00 - 35 min (ta sama trasa)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chcieliście śniegu, macie śnieg, panowie
marekbs
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta