-
zgasł podczas jazdy i nie chce odpalić
dla potomnych, okazało się, że przeskoczył pasek rozrządu szczęśliwie na pompie a nie walku rozrządu.
-
zgasł podczas jazdy i nie chce odpalić
ile tak mniej więcej jest sens kręcić rozrusznikiem zanim odpali na plaku ?
-
zgasł podczas jazdy i nie chce odpalić
posprawdzałem już tak jak sugerujesz, nic z tego podejrzewam że mógł rozrząd przeskoczyć dziś obejrzałem pasek i nie wygląda najlepiej coś musieli źle poskładać bo wymieniany 5 tyś temu.
-
zgasł podczas jazdy i nie chce odpalić
paliwo jest ponad pół zbiornika
-
zgasł podczas jazdy i nie chce odpalić
Witam na wstępie przepraszam ze nie użyłem szukajki. Mam taki problem jechałem i nagle na wyjściu z zakrnętu auto zgasło po 10 sek. odpalał ale nie wchodził na oboty powyżej 1000 strasznie nim telepało. teraz już nie daje się uruchomić. Żadnych błędów na vagu nie ma. Proszę o jakieś wskazówki co mam posprawdzać
-
zbiorniczek płynu wspomagania
Witam. Zapowietrza mi pompa od wspomagania i wydaje mi się że to przez zbiorniczek. Mam pytanie jak prawidłowo powinno być założone to sitko w zbiorniczku ? Zmieniałem położenie kilka razy ale ciągle jest coś nie tak
-
kabel do diagnostyki
witam na wstępie przepraszam na moje laickie pytanie. Czy takim kablem jak na zdjęciu i lapkiem z win 7 64 bit uda mi się wykonać poprawne logi ? Bo za nic nie chce mi się połączyć z porogramem vcds 11,11 http://img850.imageshack.us/img850/5599/img6579g.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich
michal56123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta