Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BossMAN

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wymień czujnik. Masa licznika zamykana jest przez właśnie czujnik stopu. Ja mordowałem się z tym przez miesiąc. Wyskakiwały świece, ESP i ABS. Wymieniając czujnik musisz: 1. Demontować stary poprzez przekręcenie w lewo o 45 stopni i wyciągnięcie Nowy montujesz : 1. Naciskasz pedał 2. Wsadzasz nowy 3.Puszczasz pedał 4. Przekręcasz w prawo 0 45 stopni do kliknięcia. 5. Podłączasz kostkę
  2. To ja opowiem Wam o swoim przypadku z kontrolkami i co z tego wynikło... Jestem świeżym posiadaczem Adzi (A4 B6) i ciągle jeszcze jej się uczę. Mnie też zaczęły sie zapalać lampki świec, wyłączenia ESP, nie zawsze uruchamiał sie tempomat. Na domiar złego zaczą szwankować bendix. Co doprowadziło, że 2 tygodnie temu musiałem odpalić auto z "pożyczonego" prądu z innego auta. Od tego momentu przestały się zapalać kontrolki, wszystko jest OK (poza bendix'em, jutro idzie do naprawy). Acha jeszcze pojawiał mi sie objaw mrugających świateł stop samoczynnie po wyłączeniu silnika. Fachman od elektryki wyjaśnił mi co następuje: masa komputera zamykana jest przez czujnik pedału hamulca. Jak mu przy odpalaniu z kabli dałem więcej prądu widocznie "poprawiły" się kontakty na stykach i dlatego nie mam teraz zapalaących się kontrolek. Tym nie mniej Adzia idzie jutro na warsztat bo trzeba ten rozrusznik zrobić. A podobno w V6 to cholernie wredna robota. Pozdrówka
  3. Witam kolegę Pawła.... Też od paru dni jestem właściciel takigo samego auta i też zrobiłem pasek i inne duperele. Spalanie w trasie spada mi do 7.7 weg FIS. W mieście wiadomo i do 15 może dojść. POd światłami obroty ok. 1000 rpm. Zdaje się że musisz podregulować silnik. Pozdrówka
  4. BossMAn wita wszystkich i pozdrawia z Puław !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.