Pytanie odnosnie oryginalnego alarmu avant 99' AFN
Czy jest mozliwosc i czy w ogole sie oplaca w niego ingerowac?
A mianowicie chodzi o rozwiazanie uzbrajania i rozbrajania kluczykiem, ktore wydaje sie bezsensowne przy otwieraniu lamakiem..
czy mozna jakos to przerobic zeby uzbrajanie alarmu odbywalo sie przy pomocy tylko i wylacznie dorobionego pilota, bez mozliwosci rozbrajania z kluczyka?
Jezeli jest taka mozliwosc to co jest potrzebne zeby cos takiego osiagnac?
I czym rozni sie taki ori alarm od dodatkowego z podobnymi opcjami montowanego innej firmy?
moge sie domyslac ze w ori jest wszytsko montowane w standardowych miejscach znanych wszytskim zainteresowanym...
Witam serdecznie forumowiczow
Z Audi jestem zwiazany juz kilka lat, moj starszy mial pare sztuk, kilku znajomych takze, zawsze bylo gdzies jakies w okolicy... i w koncu mnie to spotkalo, stalem sie szczesliwym posiadaczem wspanialej A4 99' Avant 1.9TDI w automacie.
Mam sentyment do tej marki i jestem przekonany ze sie nie zawiode, uwazam ze jest to bardzo solidna konstrukcja ktora spelnia swoja role w 100%
Mysle ze nastepnym moim autem tez bedzie Audiolka
Pozdrawiam