Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prokops

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Prokops odpowiedział(a) na Prokops temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Takie się trafiły w dobrej cenie Na przyszły sezon wpadną jakieś 17' albo 18' zobaczymy
  2. Prokops odpowiedział(a) na Prokops temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tylna dokładka , progi i spoiler Caractere. Grill Kamei. Kiedyś jeszcze była przednia dokładka z tego kompletu ale się rozwaliła Na dzień dzisiejszy tak to wygląda Audiczka do sprzedania , gdyby był ktoś chętny zapraszam priv Zmiana decyzji furka zostaje ze mną Niedawno zrobiony rozrządzik , zregenerowane wtryskiwacze , auto dymiło jak pociąg , wszystkie 4 lały jak strzykawki Teraz ani dymka nie puszcza i o wiele mniej pali co jak najbardziej uważam za + Prezencik na wiosnę Ronal R46 16' 7J Chętnie przygarnę tylną lewą lampę po drugim lifcie ! gdyby ktoś przypadkiem miał to priv. Jak widać niektórzy jeżdżą jakby prawo jazdy w laysach znaleźli
  3. Prokops opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witam wszystkich Prezentuję wam moją niunię którą posiadam od pół roku. Silnik 1.9 TDi AFN 1996r Przebieg licznikowy niecałe 325000 i ciągle rośnie. Pakiet stylizacyjny Caractere Z oryginalnego wyposażenia : Wspomaganie Centralny zamek ABS 2x el szyby El. lusterka i grzane El. szyber Domykanie szyb z kluczyka i to by było na tyle Tak to wyglądało w dniu kupna : Przy autku zrobiłem już : - Zmiana przednich lamp na poliftowe valeo + Hidy - Kierunki a'la USA - założyłem dokładkę zderzaka przód - znaczki z tylnej klapy usunięte - tylne lampy 2-gi lift - podświetlenie tablicy led - we wnętrzu również wszystko led z modów narazie tyle Plany : - Ciemne szyby - tylne szyby w prądzie - skóra - alu 17' - zderzaki polift + przeciwmgłowe przód - pomalowanie całości - zawieszenie gwintowane - zegary z fisem - kierownica trójramienna - łokieć i na pewno coś dojdzie w trakcie Każdy mod będzie zgłoszony w poście Główny plan to doprowadzenie samochodu do stanu idealnego W przyszłym tygodniu kompletny rorząd , pompa wody , regeneracja wtrysków. Do remontu będę miał też turbo i tu się zastanawiam czy regenerować ori czy wsadzać z AWXa ? Komentarze i podpowiedzi mile widziane
  4. Witam wszystkich ! Od pół roku jestem posiadaczem A4 1.9TDi AFN. Forum pomogło mi w wielu naprawach i modach audiczki więc postanowiłem się przywitać i zostać tu na dłużej A że święta tuż tuż więc życzę wszystkim użytkownikom forum wszystkiego co najlepsze , tańszego paliwa , pomyślności w modach i lepszych dróg
  5. Prokops odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    A masz na lampie symbol D2S ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.