Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Neemzi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Neemzi

  1. Neemzi odpowiedział(a) na Neemzi temat w Audi A4 B5
    GTB wiem że na podciśnienie i nie jest to problem, jedynym problemem to muszę flanszke dorobić by zamocować. Warsztat jest myślę że problemu aż takiego nie będzie.
  2. Neemzi odpowiedział(a) na Neemzi temat w Audi A4 B5
    Kupiłem dziś turbo za 700zł teraz tylko zamontować
  3. Witam! Wie ktoś może od czego będą pasowały wały napędowe do A4 B7. Chodzi mi o to czy np od B6 2,5TDI lub 3.0 B będzie taki sam ? Z tego co zobaczyłem różnią się tylko końcówkami numerów "8E0 521 101 T","8E0 521 101 S" i inne. Dzięki i pozdrawiam.
  4. Neemzi odpowiedział(a) na Neemzi temat w Audi A4 B5
    ok dzięki, turbo podejdzie do korektora po wycięciu dodatkowych dziur na mocowanie z tego co tam wyczytałem i tylko moje pytanie jak wygląda podłączenie gruszki i czy będzie pasować od starej turbwaki w AJM. Oraz jak wygląda podłączenie wydechu do turbawki. Chciałbym zmieścić się tak w okolicach 1000zł z całością + do tego program ale to już cena zależna od firmy.
  5. Neemzi odpowiedział(a) na Neemzi temat w Audi A4 B5
    niby znalazłem ta GTB :http://allegro.pl/turbina-turbosprezarka-audi-a6-2-7-tdi-c6-180km-i4439223631.html a co trzeba przerobić by to spasowało ?
  6. Neemzi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam! Mam na wykończeniu turbinę i w najbliższym czasie będę musiał kupić nową. Jaka turbinę polecacie do AJM ale tak by nie było dużo przeróbek i tak by cena turbo nie przekroczyła 1000zł. Wstępnie ma być 160km lecz z czasem (po wymianie pompek, sprzęgła i innych) podnieść do +200. Myślałem o BRD lecz chciałbym by wypowiedział się ktoś kto już się w tym bawił. Dzięki i pozdrawiam.
  7. jest tam pianka i nic nie daje ;P musiałbym chyba tą tablice na stałe przykleić, ale chce kupić małą (ala amerykańską) tamta nie powinna latać
  8. u mnie jest z przodu 62 a na tyle 61 taki mały filmik co siedzi w bagaju ;d Jeszcze nie obita, ale wyglądem środka zajmę się w następnym roku
  9. tylko body już prawie całe kupione szkoda by tak leżało hehe ;P ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2014 at 20:19 ---------- trochę za mocno gwintem pokręciłem
  10. haha drugi raz z zawieszeniem nie będę się męczył by były fotki
  11. Abs i gdzie to delikatne liźnięcie było ;P
  12. co do quattro to najprościej przespawać tył pod siedzeniami może kiedyś jak ktoś wiedzie mocno no kolor miał iść nowy w wakacje, coś takiego Miałem to robić razem z zderzakami, usunięciem listw z drzwi i maska którą mam do poprawki I tak trzeba malować i tak, a tak zaoszczędzę trochę, niż potem od nowa malować to samo ;d brakuje mi jakiegoś popchnięcia w stronę zmiany, bo wszyscy mówią że ten jest fajny
  13. nie wiem co już robić z tym kolorem miał iść do zmiany na pomarańczową perłę, lecz każdy mówi że łady taki jaki jest ;O Wnętrze będzie czarno-czerwone, przynajmniej tak mam zamiar zrobić ;d No quattro raczej nie zrobię bo podłoga przeszkadza, choć w garażu leży całe zawieszenie i most od quattro ;d
  14. Też bym prosił o więcej szczegółów ;P
  15. już mnie palce bolą xD
  16. hehe dzięki w wakacje zmieni się nie do poznania Sam się doczekać nie mogę
  17. Dzięki wielkie, a jak wygląda z tyłem
  18. Witam! Chciałbym się dowiedzieć co będzie mi potrzebne i co trzeba przerobić by wrzucić na przód tarcze 312mm ? Ma to iść do AJM, lecz będę wymieniał skrzynie na 6b. Jakie półośki będą mi potrzebne oraz od czego przednie zwrotnice. Oraz z jakiego samochodu tarcze na tył by były większe niż ori. Oczywiście ośka ;P Dzięki za pomoc
  19. Neemzi odpowiedział(a) na Neemzi temat w Układ Jezdny
    Mam takie pytanko gwint KW Var 1 nada się pod Air ? Na innych forach piszą że jak już to dawać ten z regulacją twardości.
  20. ja się na tym nie znam ;d dlatego się pytam ;d
  21. ten wystawiony jest na forum ;D Chyba będę czekał na KW, pewnie ciężko będzie go wyrwać za dobra kasę ;/ KW za 700zł w ładnym stanie opłacalne ?
  22. Wolałbym opinie użytkowników niż cytat z jakiejś strony Ogólnie to chodzi mi o to czy będą się nadawać do normalnego użytkowania na codzień i stosunkowo czy cena jest dobra.
  23. Yo! Audi A4 B5 (Skoda Seat Vag) zawieszenie gwintowane FK Edition Grudziądz warto ?;D
  24. Siemanko Mam pytanko co myślicie o tym gwincie 2012r gwintowane zawieszenie amortyzatory gwint Audi A4 B5 FWd Quattro Aleksandrów Łódzki nada się czy lepiej czekać na coś innego.
  25. Witam! Posiadam kompletne spryskiwacze od A4 b5 przedlifta i chciałbym się dowiedzieć czy podejdą one do zderzaka os S-ki. Oczywiście chodzi też o zaślepki. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.