Treść opublikowana przez banan87
-
Spoty wrocławskie
zapomniałem dodać, że climatronic kupuję osobno!
-
Spoty wrocławskie
gościu chce za podłączenie grzałek z wymianą climatronica 500zł, dużo? :/ fotele już grzałki mają zamontowane, więc do roboty pozostaje wymiana panelu + okablowanie
-
B7 Crew
to moze troche podpowiem, logo powinno odwolywac sie do nazwy, czyli B7 Crew, moim zdaniem na pewno w logo musi byc B7, slowo Crew kojarzy mi sie z lotnictwem, lotnictwo ze skrzydlami, to moze b7 w skrzydlach? skrzydloB7drugieskrzydlo
-
Podłączenie grzałek stołków
yyy... ok, thx
-
Podłączenie grzałek stołków
Hej, mam w swoim b7 fotele od b6 z grzałkami, chce je podłączyć i na pewno muszę wymienić panel na ten suwakami do grzałek, co jeszcze będzie mi potrzebne? Nie mogę takiego tematu znaleźć, nie wiem jak się do tego zabrać... Thx.
-
Moje Szaro-Czarne B7-kilka fotek :)
kolego, ale zrob jakies normalne fotki, a nie kalkulatorem, traktujmy sie powaznie
- B7 Crew
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a myśmy na spocie we wro dziś nim jeździli ;D
-
Spoty wrocławskie
przez furkę S6 spać nie będę dziś ;D audiczka w tym kolorze to moje marzenie, a co dopiero S6... omg...
-
Przymulone Audi A4 170 KM
ten silnik ma słabe doły, od 1800obr dopiero odpala, ale dziwi mnie jak piszesz, że na 2 i 3 biegu nie ma emocji, to właśnie na tych biegach przyspieszenie jest największe
-
B7 Crew
to trzeba było się wstrzymać z tą ankietą i wysłuchać najpierw naszych propozycji zakończcie tę ankietę wcześniej i rozpocznijcie nową ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- kolejny dziwaczny pomysł: pro7 ;D (czyt. pro ziben ) ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- albo po prostu "proziben" haha żebyśmy nie zapomnieli o niemieckich korzeniach naszych kółeczek
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
ja będę ok. 18:00 ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- widzieliście to!? Siedem aut spłonęło w nocy na Psim Polu (ZDJĘCIA) - Gazetawroclawska.pl
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
też tak myślę tylko strasznego doła ma ten silnik, co widać na wykresie, ale te 2.0tdi tak podobno mają... do 1700obr jedzie jak fiesta 1.3 mojego dziadka
-
Spoty wrocławskie
to 17 czy 18?
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
nie ma co się śmiać, muszę wydać na to wszystko ok. 5tys, to chyba nie jest mało? sama wymiana sprzęgła z dwumasem to ok. 3tys, ale to sobie na przyszły rok zostawię... chociaż to sprzęgło naprawdę mocno się ślizga... ale to oczywiście nie oznacza, że nie jestem z auta zadowolony, dla mnie najważniejsze jest, że auto jest bezwypadkowe, cała reszta to wiadomo, że się zużywa turdzi - ale to jest seria, żadnego programu nie było (info od michiera)
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
no niekoniecznie do wymiany poduszka pod silnikiem, amory prawa strona, tarcze i klocki przód, sprzęgło się ślizga ale zawsze mogło być gorzej ;D jutro odbieram niunie od autoblokera z nowym wypasionym alarmem
-
Spoty wrocławskie
Czyli niedziela 18? Nie 17? Chyba zadebiutuje Orbita?
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Ja i wycinanie Przede wszystkim te grzalki muszę ogarnąć, bo w zimie na skórze nieciekawie będzie. ---------- Post dopisany 11-10-2012 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 13:34 ---------- pomoże ktoś? ;-) http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/b7-brd-podlaczenie-grzalek-zaplace-248306/
-
Spoty wrocławskie
chce ktoś zarobić? http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/b7-brd-podlaczenie-grzalek-zaplace-248306/#post3070335
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
No właśnie myślałem o tym, dużo z tym zabawy?
-
Spoty wrocławskie
Bardzo dobra firma, maja kilka opcji renowacji lakieru. Polecam FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja pany, podpowie mi ktoś jeszcze jakieś dobre miejsce do polerki etc? lustereczko mi się marzy chyba, że ta dziupla jest ok?
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Witajcie! Mija dokładnie tydzień od zakupu mojej nowej niuni, poprzednio jeździłem B6 1.9TDI AWX 131KM, teraz przyszedł czas na auto kupione od naszego kolegi z forum -> http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/sprzedam-b7-brd-40000pln-239722/ B7 2.0TDI BRD DPF (usunięty) 170KM (po sofcie 206KM i 440Nm!) Produkcja: 23-11-2006 Pierwsza rejestracja: 2-01-2007 Przebieg: przy kupnie 191tys. (potwierdzone w ASO), obecnie 204tys. Wyposażenie po kupnie: - ABS - ESP - wspomaganie kierownicy - trójramienna skórzana kierownica wielofunkcyjna - immobilizer - tempomat - pełny FIS kolor - dwustrefowa klimatyzacja - skórzane fotele od B6 - skórzane boczki - navi RNS-E i 'w liczniku' - alu 17" - skrzynia 6g - światła przeciwmgielne - ściema szyb - sensor zmierzchu - sensor deszczu - coming/leaving home - czerwone zawieszenie 1BE (sztywniejsze, gleba -20mm) - elektryczne przednie szyby - elektryczne lusterka (podgrzewane) - fotochromowe lusterko wsteczne - centralny zamek z pilota - domykanie/otwieranie szyb z pilota - dodatkowe felgi stalowe 16" z zimówkami Zrobione mody/wymiany przez poprzednika: - wywolony DPF fizycznie i programowo przez Aligatora - swap pompy oleju do 1.9TDI - nowy EGR - nowy czujnik położenia wałku rozrządu - duża inspekcja przy 177kkm (kompletny rozrząd, filtry, oleje) - czyszczenie pompowtrysków ultradźwiękiem - wymiana jednego pompowtrysku - rok temu zakupione nowe opony GOODYEAR Eagle F1 Mody/wymiany zrobione za mojej kadencji: - zabezpieczenia (alarm wysokiej klasy, bez szczegółów ofkors, złodzieje trzymajcie się z dala!) ZROBIONE - zmiana panelu klimy na panel z funkcją grzania krzeseł + okablowanie do grzałek = podgrzewane fotele przednie ZROBIONE - sofcik w ECU Project (przed 193KM i 388Nm, po 206KM i 440Nm!) ZROBIONE - heble z 3.0TDi (zaciski przód 320mm, tył 288mm, nowe tarcze Zimmermana + nowe klocki ori Audi) ZROBIONE - podświetlenie 'kubka' i 'wizytownika' ZROBIONE - białe podświetlenie tylnej tablicy ZROBIONE - dokładka s-line tylnego zderzaka ZROBIONE - 3 nowe pompowtryski wymienione w ASO w ramach akcji serwisowej Audi ZROBIONE - nowe kompletne sprzęgło z dwumasem LUK-a ZROBIONE - alu na zimę ori Audi 16' ZROBIONE - wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody na ori ZROBIONE - wymiana łożyska LP ZROBIONE Planowane mody: - renowacja lakieru - parktronic tył - biksenony - podłokietnik - trochę więcej zewnętrznego s-line'a - ledowe oświetlenie w środku (polecam sprzęt tego ziomka z forum http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/) - bluetooth Historia auta: Kolega z forum kupił auto dwa lata temu w salonie w Niemczech. Poprzedni właściciel jeździł nim od nowości, zamienił je na kolejne nowe i to zostawił w rozliczeniu. Auto było cały czas serwisowane w ASO i dalej ma gwarancję mobilności (do 225kkm). Auto jest 1000% bezwypadkowe, co zostało przy mnie sprawdzone na stacji diagnostycznej, na całym aucie grubość lakieru 80-90. Na aucie jest jedno przetarcie (widoczne na zdjęciu), w realu jest mało widoczne i przede wszystkim - nie ma wgniotki. Po wywaleniu DPF-a na hamowni okazało się, że silnik ma ok. 190KM, więc jest zdrowy Już wtedy auto było po leciutkim sofcie, Jak się podoba? Jakie mody proponujecie? (foto by michier - poprzedni właściciel, forumowicz) BYŁO:
-
Spoty wrocławskie
Oki a ktoś z was tak był w ogole jak to jest coś nowego?
-
Spoty wrocławskie
Thx pany, kolego cwiara i jaką masz opinię na temat sąsiadów z pracy?