Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. No mam używany sterownik do TPMS może dlatego tak jest?
  2. Ustawienia w nastawach? Wyskakuje ze trzeba będzie robić parametryzacje. A wprowadzałeś w nowe w adaptacjach?
  3. Pojeździłem trochę z 15km. I wywaliło ten błąd. Teraz po skasowaniu wraca po kilku metrach. Na liczniku niema bledu tylko w DTC. Czujniki w kołach mam już 2 lata ale to raczej nie ich wina.
  4. Taki błąd wskakuje po chwili. Log-WAUZZZF47GA040430.txt
  5. Can High pod kanapa wtyczka t54. Wypiąłem z pinu 12 ale jest pomarańczowo szary a nie cały szary. A can low ma kolor pomarańczowo brazowy wypiąłem z pinu 30. Więc dobrze jest na moje. Komunikacja z modułem tpms jest
  6. Raczej jakbym kable can L i H pomieszał to by wywaliło blad?
  7. Zamontowałem modul tpms. Ile czasu kalibrują się czujniki? Przejechalem kilka km i nic
  8. Aż tyle zmian żeby hamulce zakodowac? Nie będzie to miało wpływu na inne tematy?
  9. Podsyłam autoscan Log-OK7227A-WAUZZZF47GA040430-233188km.txt
  10. No nic chyba muszę z tym żyć jeslinl wszystko działa. Dziękuję @Muskel1za pomoc. A z tymi hamulcami chyba nic nie zrobie.
  11. To stary bład z przed roku prawie. Niewiem czy nie po wyłączeniu grzałki kamery w szybie bo wywalała blad więc ja wyłączyłem. Żadnych innych objawów niemam
  12. To ciekawe. Mam też taki błąd w CAN Getway i nie idzie go skasowac
  13. Też poza zakresem. Kupiłem nowy kabel i vcds 24.7 i nawet ogarnia moduł komfortu i lampy ale dalej nie da się zakodować rozmiaru hamulców.
  14. Ok sprawdzę i dam znać. Teraz powinno być 318/300 zakodowane
  15. Tpms jeszcze nie zamontowany więc wróciłem do tpms po ESP. Kabel mam na atmedze162 więc może tu jest wina
  16. TPMS przyjął kodowanie. A rozmiaru hamulcow nie przyjmuje. Poza zakresem. OBD eleven ogarnia kodowanie modułu komfortu 46?
  17. Bez zatwierdzania czyli bez wychodzenia przyciskiem ESC? Czy zatwierdzenie to nacisnięćie w Byte ENTER?
  18. Dasz wiecej fotek i linka? Jak z jakościa i odcieniem? Gdzie się wpinałeś?
  19. Ok to działam tym co mam może się uda
  20. Akurat tpms nie kodowałem jeszcze. Ale próbowałem zmienić kodowanie rozmiaru hamulcow i też nie poszło. Modułu komfortu też nie ogrania tylko tam nawet wejsc się nie da.
  21. Montuję aktywny tpms. I mój klon nie ogarnia kodowania absu
  22. Wiem że można pytanie czy ogarnia wszystko. Mowa o wersji pro. Chce dopiero kupic. Czy jesli mam licencje pro to do manualnych kodowan i adapatcji potrzeba kredyty?
  23. @Muskel1czy OBDeleven ogarnia kodowanie abs i sterownika 46 w B9?
  24. Czy to mogło spowodować tak szybkie zapełnienie filtra? Wypala co ok 350km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.