Witam
Mam problem i to chyba duzy, wyciek mi płyn chłodniczy auto zgasło, dziwnie jest to ze jest bardzo duże cisnienie w zbiorniku wyrównawczym a wszystkie weże są całe.
Witam
Mam problem z moim centralnym zamkiem, nie działa pilot nie da się otworzyć ani zamknąć. Pompa od centralnego chodzi bo da się otworzyć i zamknąć kluczem. Baterie w pilocie są wymienione na nowe. Czytałem ze trzeba jakoś zakodować pilot tylko jak ja mam to zrobić jak mam tylko to:
http://imageshack.us/photo/my-images/163/20111224008.jpg/
Witam
Mam audi a4 b5 z silnikiem 1.8, rok 1996. Mam pytanie ile kosztuje wymiana rozrządu, jak te auto się eksploatuje. Czy instalacja gazowa w sekwencji jest awaryjna?