Treść opublikowana przez Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
już działa
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
prawy przycisk myszy na linku ... i wsio można ;-) KOPIUJ SKRÓT http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?p=43016#43016
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
zgadza się /// serwer fg.pl już nie aktualny. Wszystko na nowym serwerze LUBMANA. Na terabajtowym serwerze. Jedyny adres teraz to www.a4-klub.pl :mrgreen:
-
Jutro przeprowadzka :)
forum i baza przeniesiona już na www.a4-klub.pl ale: nie jest jeszcze uaktywnione forum z racji ciągłego pisania i dopisywania nowych postów nowy serwer jest już aktywny. Domena już przeniesiona. Narazie piszecie jeszcze na FG.pl ale to już ostatki :mrgreen:
-
Serwer
prawę mówiąc forum www.hondapl.org/forum wprowadziło opłaty dla nowo rejestrujących się :mrgreen: juz kilka lat temu.
-
Nareszcie działa forum!!
no i kwestia tego .. jak wielu rzeczy nie udało mi się odzyskać ;-) [ jako admin forów hond`owych mogłem cos pominąć w audi`cowych ]