Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maroo1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maroo1991

  1. Mam podobny problem tylko przy skrecie w prawo i przy jeździe na wprost po dobrej drodze na której pojawia się jakaś chopka tzn nierówno asfalt położony i wtedy pojawiają się takie wibracyjne dźwięki. Luzow brak, łożysko ok. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  2. No kurde sprawdzałem. Nie jest to dźwięk kończącej się pompy vacum?
  3. Witajcie koledzy z Pomorskiego. Czy jest ktoś kto mógłby oglądnąć samochód w Chojnicach? Kawał drogi z południowej Małopolski jechać http://allegro.pl/show_item.php?item=6108468564#thumb/3
  4. maroo1991 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam koledzy. Byłby ktoś stwierdzic co to za dźwięk w tle. Telefon wystawiłem za szybę i nagrałem ten dźwięk... Na żywo lepiej słychać, ale może ktoś postawi jakąś pomocna diagnozę. https://www.youtube.com/watch?v=sywogzqwIpU
  5. Widzę że Gang Plebanii leci [emoji3]
  6. Z Bydgoszczy pewnie już na zlot do BT przyjechał
  7. A no to lajt [emoji3]
  8. No ja też mam quattro tylko nie wiem czy zakładać lato, bo zimowe trochę do piaskowania i malowania się nadają, najwyżej stanę pod jakimś sklepem a nie pod hotelem[emoji14]
  9. Do niedzieli do godz 17 prawdopodobieństwo opadów 7% w piątek około 16 do 00.00 może małe coś nie coś sypnąć, także pogoda lajtowa
  10. ponoć opija swoje ofiary a następnie głęboka penetracja To wezmę jakieś wino, korek przynajmniej się przyda dla bezpieczeństwa :-D
  11. Możesz przyjechać wcześniej nie ma z tym problemu Oficjalnie zlot się zaczyna ok 17-00 Dzięki wielkie za informacje! no to pojawię się koło 16
  12. Niektórzy już we czwartek tam się meldują i robią "before party" :-Df*ck MUSLIM Tzw. Maraton
  13. O której wgl tam się ludzie zbierają? Tak jak pisze 18 - 19 czy wcześniej można już być?
  14. no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę kazdy musi przejśc chrzest No to może być ciekawie
  15. no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę
  16. Pod górkę to kurde nie problem wyjechać... gorzej z góry zjechać [emoji6] [emoji6]
  17. I podobno dalej naparza śniegiem[emoji14]
  18. E no nie straszcie [emoji4]
  19. Etam ja w tamtym roku nie piłem z Moskalem a i tak pamietam tylko początek imprezy , Moskal w tym roku napewno sie razem napijemy Hahaha no jedynym ratunkiem jest GoPro na głowie[emoji14]
  20. Ja też jadę sam... Bez dziewczyny... Nikogo nie znam, ale myślę że będzie warto [emoji3]
  21. Kupa pracy i kasy ale efekt niesamowity!
  22. Czarny sedan z dwoma kominami na klubowych ramkach i tablicach KR coś tam coś tam widziany pod Biedrą w Dobczycach. Szyba czarna [emoji3] [emoji3]
  23. Zlot się w miarę ma czasie kończy. Kawalerzy mogą podjechać przeglądając mapę natrafiłem[emoji14]
  24. ja juz prawie 2 tyg na lecie śmigam Ja dzień na dzień jeżdżę, mimo że Q, ale przy hamowaniu ni ma uproś[emoji14]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.