Treść opublikowana przez maroo1991
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Żeby tylko pogoda na letnie obuwie w samchodzie dopisała ☺☺ Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czy warto zalewać do pełna?
Mi na lampy nie idzie jak się na fisie żyd zapali Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Wybieram się od 2 lat więc tego roku w końcu wezmę udział ?
-
Mrugają światła i całe oświetlenie, co może to powodować?
Musze to poddać diagnozie przy najbliższym wolnym czasie
-
Mrugają światła i całe oświetlenie, co może to powodować?
Apropos mrugajacych świateł jak w temacie. Na biegu jałowym delikatnie ale widać mrugaja światła oświetlenia kabiny, nie zwróciłem uwagi na światła zewnętrzne. I przy tym problemie zaczęła tak jak by popiskiwac rolka, a może to nie rolka tylko alternator? Miał ktoś coś podobnego ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Srebrne b6 sedan KPR na zakladzie PMPL na parkingu
-
[Małopolska] Widziany, widziana
14.15 grafitowe b6 sedan KPR na nowohuckiej pozdro!
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Uszanowanie!
-
[Małopolska] Widziany, widziana
SharkS widziany podczas wyjazdu z PMPL
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarna b8 avant KWI xxxx na klubowych ramkach w Dobczycach
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kurde przez te remonty zapatrzony na drogę jestem! Ale możesz mnie tam częściej widywać bo pracuje na zakładzie PMPL pozdro!!!
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś widziane b6 avant, na rybitwach, obwodnicy, wielickiej, kolor o ile się nie mylę LZ5F sprint blue kolor i pakiet robi wrażenie rejestracje indywidual. Interesuje mnie wygląd w środku, skoro na zewnątrz taki piękny
-
[Małopolska] Widziany, widziana
[emoji14] Ta spod shella to moja,pozdrowionka Felga robi robotę Ci powiem
-
[Małopolska] Widziany, widziana
B6 na rybitwach dziś po 5 rano kilka minut na RBR ruszył ze świateł jak strzała i grafitowe b5 przy shellu,lub przy budynku N PMPL przy al. Jana Pawła II cały dzień stało pozdrowienia dla kierowników
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Srebrne b6 avant na klubowych ramkach dziś na rybitwach kilka minut po 13. Kolego coś Ci na niebiesko kopcil, nawet na jałowym
-
[B6 AVF] Nagłe duże spalanie
Ja w swojej b6 AVF quattro opony 235/45r17 robie 970 do 1000 km na pełnym baku.tankuje pod korek. Przebieg 310 000 km wiec nie wiem czy to dużo. Kumpel w ośce potrafi do 1200 zrobić quattro lubi jeść
-
Wycieraczka tylna włącza się razem z przednimi
Ja miałem takie objawy przed tym jak szlag mi silniczek trafił ale to tylko mój przypadek. U Ciebie może być pająk.
-
Spalona przetwornica
Wielkie dzięki za pomoc! Jadę obejrzeć jutro do Krk
-
Przetwornica valeo problem i zakup.
Witam wszystkich mam do Was małe zapytanie. Dlaczego na allegro jedna przetwornica valeo kosztuje 260 zł a w innym sklepie 340 i wszystkie są nowe. Większość jest tych po 340. Drugie pytanie czy znacie kogoś z forum co handluje dobrym pewnym towarem?
-
Spalona przetwornica
No tylko teraz jak odgadnąć w którym roku przetwornica była produkowana? żeby starej nie kupić jak piszesz.
-
Spalona przetwornica
Czyli mogę kupić bez obaw ori valeo? Ale pewny nie mogę być ze znów po tyg. jazdy nie spali się po raz kolejny...
-
Problem z xenonami
Witam. Nie wiem co się dzieje na forum ze posty się kasuja. Jest ktoś na forum ktoś kto handluje przetwornicami ori do a4 b6?
-
Spalona przetwornica
Witam koledzy. Mam ten sam problem założyłem ksenony ori osram 2 tyg temu, a dziś spaliła mi się przetwornica. I mam pytanie czy jak ja wymienię na ori valeo to mam pewność że ona się też nie spali? Macie jakieś namiary na kogoś z forum z przetwornicami na handel? prosił bym o pomoc
-
Szum w prawym kole? czy to opona czy łożysko?
noo mi odkąd szumi zrobiłem coś koło 800 ale dźwięk cały czas taki sam więc oblecę kółeczko
-
Szum w prawym kole? czy to opona czy łożysko?
byłem na stacji diagnostycznej i faktycznie stwierdzili że to łożysko i mam swojego sprawdzonego dobrego mechanika umówionego na wt. i mam takie pytanko czy obrócę jeszcze ok. 650 km? bo przez weekend muszę tyle zrobić...