Treść opublikowana przez maroo1991
-
Olej i bagnet!
witam. Koledzy ułamała mi się ta rurka żółta co bagnet w nią wchodzi, widze że troche tam jest zachlapane olejem na dole, jeszcze jutro musze zrobić 500km i chciał bym się dowiedzieć czy tamtędy ucieka dużo oleju... uszkodzone na samym dole, dziurka średnicy 1 cm... 1.9 TDI
-
Dziwne odgłosy przy 2000 obr/min
Witam wszystkich po raz kolejny nekają mnie od dłuższego czasu dziwne odgłosy tak jak by się coś trzęsło... jak by jakiś kamień sypał do czegoś metalowego... trudno to określić dokładnie. Ale jest to w okokicach stacyjki, nie dokładnie w kolumnie kierowniczej przy stacyjce, tylko w tym miejscu po prawej stronie jak jest takie zaokrąglenie... komuś się coś takiego zdażylo?
-
Demontaż fotela kierowcy w A4 B6
Dzięki! na wiosne przy długim dniu startuje
-
Demontaż fotela kierowcy w A4 B6
nie wiesz czasem jak już wszystko podepne co z tym błędem AIRBAG'a bo niektórzy piszą że trzeba kasować VAG'iem a niektórzy piszą znów że nic nie wyskakuje już nic nie rozumiem a za tego posta dzieki!
-
Demontaż fotela kierowcy w A4 B6
Witam wszystkich po świętach chciał bym się dowiedzieć trochę o demontażu fotela s-line kierowcy bo muszę podłożyć nowe ślizgi bo coś mi się fotel buja do przodu i do tyłu... przeszukałem całe forum i albo nie umiem szukać albo nie pisze nic o demontażu fotela wiem tylko tyle że śruby są na torx T50 ale nie wiem czy wystarczy odkręcić tylko śruby czy coś jeszcze... aha fotele są grzane no i airbagi...
-
Zestaw naprawczy
no tylko tutaj jest d*pa przy kole zapasowym, bo jak legenda głosi przy napędzie quattro 4 te same opony, niekoniecznie beżnik, ale wysokość i szerokość, więc musiał bym mieć jedną na zime i jedną na lato ;p dzieki wszystkim za odp
-
Zestaw naprawczy
no to u mnie czegoś takiego nie ma czyli z tym można jeździć cały czas, tzn jak się naprawi koło to nie trzeba żadnego wulkanizatora?
-
Zestaw naprawczy
Witam. Posiadam w samochodzie zestaw naprawczy do kół i tak się zastanawiam, bo mam napęd quattro i nie wożę ze sobą zapasówki, czy ktoś z Was wie może jak się go używa? chciał bym wiedzieć tak na wszelki wypadek, niemieckiego nie znam a tam wszystko po germańsku
-
Listwy progowe zamiana ze zwyklych na s-line
własnie kleiłem na tej taśmie i wszystko zrobiłem jak należy. odtłuszczone listwy no i progi i tak woda dała temu radę nie mam zamiaru się rozstawać z tymi listwami więc zaryzykuję na kleju do szyb ;p dzięki wielkie
-
Listwy progowe zamiana ze zwyklych na s-line
Witak wszystkich! chciałbym zapytać i prosił bym o powazne rady na czym zamontować listwy progowe w środku. Montowałem je na takiej czarnej klejowej tasmie, ale zauważyłem że podchodzi tam woda czyli wgl się na tym nie trzyma. Czy klej do szyb by się sprawdził?
-
[ALL B6] Przycisk w postaci dzwonka
to nie żaden przycisk od jakiejs nauki jazdy czy coś w tym stulu, tylko to jest włączenie albo wyłączenie parktronika.
-
[ALL B6] Fotel kierowcy
Witam. mam ten sam problem, fotel rusza się do tyłu przy ruszania a do przodu przy hamowaniu. na początku się tym nie przejmowałem, ale zauważyłem że rusza się coraz bardziej. Można to jakoś skręcić czy trzeba to oddać gdzieś do mechanika ?
-
[ALL B6] TV w RNS-D :)
tzn?jest taka mozliwosc w rns-d gdzie to sie to podpina co napisałeś? w setupie nie ma nic o tv. podejrzewam że jak dopiero włączysz tv to możesz coś dłubać w ustawieniach
-
[ALL B6] TV w RNS-D :)
no zgadza się mam ale jak go wciskam to zmienia się tylko na płyty, albo radyjko czarna skrzynka jest, więc dlaczego nie działa ? sa jakies błedy w NAVI ? Daj fote jakie ikonki ci sie wyswietlaja nic się nie wyświetla, błędów nie ma. wszystko działa jak należy, nawigacja działa dobrze wraz z lektorem, tylko jak wciskam radio\cd\tv. to zmienia mi się albo na radio, albo na płyty, myślałem że tv włącza się w jakiś inny sposób. tak jak piszę, wyskoczyło mi ostatnio czarne okienko w trakcie jazdy że nie da się oglądać tv jeśli smaochód jest w ruchu i że to wszystko dla mojego bezpieczeństwa itp itd, a ja mam podzielną uwagę
-
[ALL B6] TV w RNS-D :)
no zgadza się mam ale jak go wciskam to zmienia się tylko na płyty, albo radyjko czarna skrzynka jest, więc dlaczego nie działa ?
-
[ALL B6] TV w RNS-D :)
Witam. Chciałem się dowiedzieć jak włącza się TV w RNS-D. Ostatnio przypadkiem włączyło mi się, ale jechałem samochodem i wyskoczył obrazek że z uwagi na bezpieczeństwo tv nie da się otworzyć, zatrzymaj samochód. Za chiny ludowe nie dam rady tego włączyć drugi raz. Pomocy. A jeśli chodzi o tuner tv to w bagażniku w avancie mam coś po lewej stronie za boczkiem, jakąś czarną skrzynię
-
[ALL B7] Podświetlanie wewnątrz auta ( pod nogami ) nie działa
Miałem to samo . Wymontowywujesz kostke z tyłu w klapie, wd-40 czyscisz styki i smiga. Powinno pomóc
-
[ALL] Problem z biegami
Witam. Dzisiaj zdarzył mi się taki przypadek jak jechałem na zakupy, że jak chciałem zredukowac z 3 na 2 to nie dałem rady i nie miałem przez jakiś czas jedynki dwójki i wstecznego biegu, ruszyłem z trójki, przejechałem jakieś 15 km i wszystko wróciło do normy. co moze być tego przyczyną?
-
[ALL B6] Wyciąganie Auta z rowu quattro coś zaśmierdziało :-)
ja już u siebie w Zakopanym testowałem Quattro =) niezapomniane chwile ten napęd robi robote
-
[ALL B7] Podświetlanie wewnątrz auta ( pod nogami ) nie działa
bezpiecznik, albo lampka. bo jeśli na fisie Ci pokazuje więc nie powinno być innych objawów. U mnie nie swieciła lampka ale i na FISie nie pokazywało, podpiąłem pod kompa, skasowałem błąd. Hula!
-
[B6 AVF] Opóźniona (minimalnie) reakcja silnika na gaz
kolego musisz sprawdzić potencjometr gazu szukaj przyczyny najpierw w najprostszym! tak jak uczyli mnie w szkole
-
[B5 1Z] Opóźniona reakcja na puszczenie gazu.
musisz zobaczyć czujnik położenia gazu, bo on pewnie widział już swoje i mógł zachorować
-
[B7 BRB] Puszcza trochę dymu
przegoń autko dosyć dobrze! tylko pierwsze je zagrzej. Dobra szeroka droga prosty odcinek i przeczyść DPF-a jak masz
-
[ALL B6] Wiatrak kręci się cały czas :(
włącznik świateł cofania jest bodajże przy mieszku gdzieś, a nie w samej skrzyni...
-
[ALL B6] Wiatrak kręci się cały czas :(
Witam wszystkich Mam pewien problem, pojawił się on dziś.Kiedy przekręce zapłon chodzi mi cały czas wiatrak po lewej stronie, kiedy odpalę samochód chodzi dalej... co może się dziać? czy to coś poważnego? bardzo proszę o pomoc... chciał bym dodać że to wiatrak załączany elektrycznie a nie sprzęgłowy. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:00_________________________________________________znalazłem problem... sprawka kuny! mam jeszcze jedno pytanie od czego jest czujnik przy skrzyni biegów? bo kable od niego też są nadgryzione...