Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Fotel kierowcy


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Jestem właścicielem pięknej Audi A4 S-Line kombi z 2003 roku. Mam problem z fotelem kierowcy a mianowicie czy jest jakaś regulacja fotela???? Siedziska mam w pół skórach. Drażni mnie bo przy ruszaniu fotel jakoś dziwnie puka i w ogóle się cały rusza. Może ktoś miał lub ma podobny problem to poproszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz jest pewnie na łączeniu siedziska z prowadnicami.

Daj jakies foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz jest pewnie na łączeniu siedziska z prowadnicami.

Daj jakies foty.

ale jakie foty ma dac ? siedzenia? :blink:

a z tym luzem to sie zgadzam :good: tam jest taki plasticzek pewnie do wymiany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie foty ma dac ? siedzenia? :blink:

a z tym luzem to sie zgadzam :good: tam jest taki plasticzek pewnie do wymiany

siedzisko znitowane jest z prowadnicami, tam moze byc luz? wiem bo składałem takie siedzenia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie jak mam to zrobić i gdzie jest to dokładnie bo się kładłem nawet i nic tam nie widziałem?????? Możecie mnie jakoś naprowadzić? I gdzie jest dokładnie ten plasticzek i czy dam rade sam go wymienić???

[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________Może mi ktoś pomóc z tym fotelem??? I ostatnio zaczął się jeszcze cale oparcie ruszać. Jak można fotel jakoś zregenerować????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dolnej części coś przeskakuje jak ruszam i oparcie tez się rusza do przodu i do tyłu. Najgorzej mnie grzeje to stukanie jak ruszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie masz luz ma mocowaniu fotela do prowadnicy.

prowadnice są skręcone do podwozia a siedzisko skacze.

łaczenie jest podobne do nitowania http://moto.allegro.pl/obudowa-plastik-fotela-przod-audi-a4-b6-b7-i1499507747.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ten luz wyeliminować?? A jest szansa żeby te oparcie jakoś dokręcić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn.. nie naprawisz tego sam wstawiając oryginalnego bolca w miejscu gdzie jest luz :confused4:

brak specjalnych narzędzi :thumbdown:

6d608b22c91bed24m.jpg

sugerował bym wycięcie tego (nita) i skręcenie śrubą, w taki sposób zeby działało podnoszenie i opuszczanie fotela.

W miejsce gdzie nit styka sie z prowadnica są specjalne podkładki teflonowe mozna dotoczyć z tworzywa sztucznego,

biorąć pod uwagę wielkość łba śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj i podnosi mi się siedzisko z jednej strony lewej bo z prawej jest ok. Łapałem z lewej strony co jest to oparcie przy kolanie i tam się podnosi do góry. Można to jakoś usztywnić? Bo to jest to stukanie prazy ruszaniu a to mnie najbardziej drażni :angry: [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 18:07_________________________________________________Wsio zrobione! Trzeba było śruby tylko wymienić :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które śruby wymieniłeś - zapodaj jakieś foto jeśli możesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam ten sam problem, fotel rusza się do tyłu przy ruszania a do przodu przy hamowaniu. na początku się tym nie przejmowałem, ale zauważyłem że rusza się coraz bardziej. Można to jakoś skręcić czy trzeba to oddać gdzieś do mechanika ?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...