Treść opublikowana przez bartek-skom
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panowie, dawno mnie tu nie bylo ale zagladam i mam do was pytanie jako ze ostatnio sporo sprowadzam a4 b6 to i rozwazam opcje powrotu do a4 dla siebie co myslicie o b6 3.0 v6 quattro w sedanie w tip.??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
RUKS co do haldexa to dla mnie bajka szczegolnie ze mam do domu kawalek nie odsniezanej drogi ogolnie same plusy a jak sie wylaczy ESP to i zabawa sie zaczyna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A4 i tak dosc dlugo mialem bo ponad rok:P Coupe szukam jak sie trafi ladne quattro ale to tak jako 2 zeby miec nawet pokusil bym sie o S2 a obecnie Leon Fr 4x4 150km tdi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zielona...wszystkie szyby ciemne, skora, z tylu led z przodu, bi-xenon ciemny w srodku i felgi s-line ramki klubowe znaczek quattro na grilu ramka czarna z tylu bez oznaczen, tablice KR.... taka stoi??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No jakos w sierpniu sprzedalem nie pamietam dokladnie ale na Wielickiej chyba stoi codziennie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panowie mam takie pytanie poprostu z ciekawosci czy widujecie moje audi w Krakowie i czy wpada na jakies spoty?? mi udalo sie 2 razy widziec przejazdem z wygladu chyba tak wyglada jak sprzedalem
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
Auto sprzedane kilka miesiacy temu teraz jezdzi po krakowie narazie z wygladu bez zmian jak widzialem
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Piękne auto tylko pozazdrościć i te fele .... robią robote:oklasky:
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Golf 2 1.8 Audi Coupe b4 2.6 V6 VW Passat b5 2.3 VR5 Syncro Aktualnie Audi A4 b5 2.8 V6
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam Koledzy niestety dziś choć bym nie wiem jak chciał nie jestem w stanie przyjechać ale na pewno niedługo was odwiedzę
-
Przykra sprawa przy naprawie przyczepki
Rany....wracaj do pełni sil.... okropnie to wyglądało
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
o historii tego znaczka opowiem ci jak się spotkamy:P ---------- Post dopisany 27-05-2012 at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 09:49 ---------- Audi dostalo radio CB z malutka antenka na klapie
-
Ile pali Wam gazu?
2.8 V6 15'' srednio 11.5l LPG 17'' 12-13l LPG Min 10.2l LPG Max 13.8l LPG
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś 11.20 Skomielna Czarna - Tokarnia B5 Avant Czarne tablice SJxxx jak dobrze pamiętam rameczki klubowe i naklejka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
szukam w małopolsce dobrego blacharza-lakiernika macie jakies sprawdzone miejsca?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehe życie zobaczę co się da zrobić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
o 18-19 by problemu nie bylo albo rano a ta 16 to tak ni w piz.. ni w oko:P
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
chyba ze cos wymysle bo moja mnie zajebi.....e jak w niedziele pojade
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kurcze chetnie bym wpadl na tego spota ale niedziela to tak sobie z czasem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
witam panowie
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
heh poprosiłem ładnie Panią o jakieś ładne a ona takie przyniosła to jeszcze pytam czy ma 28v6 ale już nie było a były by idealne
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
wybór 17 dlatego ze u mnie jest tragedia z drogami naprawde... i obnizenie raczej nie wchodzi w gre... mialem 80 coupe na 17'' i -40 to rylem spodem a tu niby jest -1BE PABLO radio pasuje swietnie ma 116 czy jakos tak odcieni roznych kolorow wiec mozna fajnie dopasowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panowie dodalem nowe fotki po zmianie kół i przyciemnieniu szyb bardzo prosze o wasze opinie w temacie http://a4-klub.pl/showthread.php?216167
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
Wróciłem z Francji i dodaje fotke na letnich felgach ---------- Post dopisany 19-05-2012 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2012 at 07:22 ---------- nowe Fotki przyciemnione szyby i felgi 17'' I podgladowa fotka nowego radia: bardzo prosze o ocene i komentarze na temat auta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panowie po dłuższej nieobecności.... wróciłem z FR... wybieracie się na Tuning Show? Zloty co czwartek dalej tak jak były? Musze w końcu wpaść do was