Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Pora napisać coś o moim Audi :a4fan:

Wcześniejsze samochody:

Najpierw byl Golf II

9kgjtwqn7images_thumb_831349_800_800_resize.jpgrjer3tukrimages_thumb_831341_800_800_resize.jpg

Moja przygoda z Audi zaczęła się od Audi Coupe b4 2.6 v6

nlrhef7rfIMG_0015.jpgisup68c6dIMG_0016_600_x_450.jpgrjso7cnbfIMG_0030_600_x_450.jpg

potem kupiłem Passata b5 2.3 vr5 Syncro ale to nie było to więc szybko sprzedałem

w9spq6qyfIMG_0132_600_x_450.jpg

Kupiłem A4 :radocha:

Rocznik: 1996/7

Kolor: zielony metalic

Silnik: AAH 2.8 V6 174km

LPG: Sekwencja Vertus + Butla 50l

Wyposażenie:

-4x elektryczne szyby

-2x elektryczne lusterka

-2x AirBag

-Climatronic

-FiS :kox:

-Centralny zamek

-Alarm

-Domykanie szyb z pilota

-Scyzoryk

-1BE

-org. Alu-Felgi 15''

i zapewne jakieś drobnostki o których nie pamiętam

Auto mam miesiąc ale pochwale się co już zrobiłem:

-2x Końcówki wydechu z nierdzewki

-Komplet skóry z boczkami (fotele kubelki)

-Tylne Lampy Led na wzór 2-lifta

-Przednie Lampy zespolone Czarne w środku + Bi-xenon

-8 Głośników Bose

-Całe podświetlenie środka Led

-Kierownica S4

-Usunięcie A4 i 2.8 z klapy

-Ramka grilla czarny mat

Z nowości:

-17'' s-line z pięknymi michelinami

-Radio Pioneer MVH-8200 z DVD

-Przyciemnione szyby wszystkie

-Nabita Klima :D

Plany:

-Montaż spryskiwaczy lamp

juz tylko tyle zostalo!!!!

-RAMKI KLUBOWE

zrobione

7h2wult4jIMG_0189_929_x_696.jpgz2ynedluIMG_0190_929_x_696.jpghhx6qbcn1IMG_0191_929_x_696.jpg9bfrccg4zIMG_0193_929_x_696.jpgeweagy02tIMG_0194_696_x_929.jpgiwt407jw5IMG_0195_929_x_696.jpg

6z7rer3jnIMG_0196_929_x_696.jpgx4usc6ubrIMG_0197_929_x_696.jpgh0qdtakt7IMG_0198_929_x_696.jpgg102xl5nfIMG_0199_929_x_696.jpgbwpgu8dzIMG_0200_929_x_696.jpgskhfg3po3IMG_0201_929_x_696.jpg

Stare siedzenia i kierownica

ye1lawdyrIMG_0162_600_x_450.jpgubjnskhdzIMG_0173_600_x_450.jpg

Nowe Kierunki Boczne

6vcz88auv1968154236.jpg

Zimowa mała sesja:

gn6tv1m53IMG_0203_929_x_696.jpgetrinl91tIMG_0206_929_x_696.jpgoscha2ihdIMG_0207_929_x_696.jpgmykcne90rIMG_0210_929_x_696.jpg

lv1kabvvfIMG_0217_600_x_450.jpgjtdzlsbhdIMG_0234_600_x_450.jpg5qievyaejIMG_0236_929_x_696.jpg

nowe Fotki przyciemnione szyby i felgi 17''

a179f050f9f14fccm.jpg3680ee13e07a951em.jpgd5c9e9e11501e32em.jpg29d5f0c641159cd5m.jpg0c5b7a5fb0ae25c1m.jpg

acaae543bb359084m.jpg9013b12f048b6ebcm.jpgb3a3f144156bee6em.jpg8f647b68045b2c25m.jpgadfdffb98957b3b0m.jpg

I podgladowa fotka nowego radia:

440x330-mvh---8200.jpg

Opublikowano

jak zrobisz zdjęcia i bedziesz gotowy je wkleić daj znać , to odblokuję temat :good:

Opublikowano

no to wklejaj fotki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

fotki juz sa oceniajcie

Opublikowano

fajna V-ka, gratki lamp :good:, jeszcze gleba i koło i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

najpierw kola Planowane 17 z s-line a gleba hmmm moze same sprezyny -30

Opublikowano

najpierw kola Planowane 17 z s-line a gleba hmmm moze same sprezyny -30

pięknie :wink4: tylko szkoda, że 17 :gwizdanie:
Opublikowano

Znajoma A4 :naughty:

Dobre mody zrobione, ty je robiłeś czy poprzedni właściciel z forum :mysli:

A kierunki kto zapomniał zmienić :decayed:

Zapraszamy we Czwartek na spota to obczaimy z bliska autko :)

Opublikowano
  • Autor

Ja wszystko robiłem była na forum??? Ja ją kupiłem z Tarnobrzega

Opublikowano

Fajne autko :good:

Ale moim skromnym zdaniem - zamiast zmieniać radio na nieori - spróbuj wyrezać navi pod 2 din. Jakoś nieoryginalne radia mi się w ogóle nie podobają :sick3::thumbdown:

Ale dotychczasowe mody wyglądają fajnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o tym ale to się robią koszta duże chyba....nie? u mnie nic nie pasuje... climatronic inny konsola tunel

Opublikowano

Myślałem o tym ale to się robią koszta duże chyba....nie? u mnie nic nie pasuje... climatronic inny konsola tunel

Taka przeróbka to faktycznie koszt około 1500 PLN. Ale biorąc pod uwage to, że zakup porządnego radia do auta to koszt nieco tylko mniejszy - warto troszke więcej wydać i mieć ładnie w środku (i ori). Poza tym, przy okazji mógłbyś zrobić lifta w środku :przebiegly: To by dopiero świetnie wyglądało :good: Ale wiadomo - wszystko zależy od kasy :gwizdanie:

Opublikowano

Zacznij od podświetlanych kratek od nawiewu które wchodziły w lifcie 99r, mnie kosztowały dobrą flachę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co do polifta w środku to kratki podświetlane pewnie wpadną a co do 2 Din co myślicie o wyrzezaniu takiego czegoś jak f16myśliwiec czy też dsz33 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74049.15

żeby nie było że nic się nie dzieje dziś założone dymione kierunki boczne:

h2qgniqrv

1968154236.jpg

Opublikowano

dobrze jest :tongue4: a bedzie jeszcze lepiej :good:

Opublikowano

dobrze jest :tongue4: a bedzie jeszcze lepiej :good:

Nawet więcej! Jest znakomicie :tongue4: a będzie fantastycznie :good: (grający w Hattrick-a wiedzą o co chodzi) :naughty:

Opublikowano
  • Autor

możecie się wypowiedzieć czy wybór 17 z s-line jest dobry??? cena za nie to 1000zl z oponami ale opony są 205/50 i takie średnie narazie koleś mi je trzyma .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No, no, ładny wózek :-)

Środek mi się bardzo podoba.

Opublikowano

fajna i na wypasie:D powodzenia w modzeniu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Z nowości:

Ramki Klubowe

tylna półka ciemna zamiast jasnej

nowa popielniczka tylna z klapka

2x org. przełączniki podgrzewanych siedzeń zostało zrobić wiązkę

Zreanimowany silniczek przełączania nawiewu V70

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.