Treść opublikowana przez hajle
-
[B5 AJM] Nieprawdopodobnie duże spalanie wg FIS
...a czym to się kończy jeżeli można dopytać
-
[B5 AJM] Nieprawdopodobnie duże spalanie wg FIS
I tak właśnie zamierzam zrobić.Dziękuję wszystkim za opinie. Odświeżę wątek po sprawdzeniu rzeczywistego spalania. Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Nieprawdopodobnie duże spalanie wg FIS
Ne kopci. Filtry wymienione ponoć w kwietniu.
-
[B5 AJM] Nieprawdopodobnie duże spalanie wg FIS
Hehe nie 18 - samochód jest na letnich 16" 205/55
-
[B5 AJM] Nieprawdopodobnie duże spalanie wg FIS
Witam Od niedawna jestem posiadaczem A4 z końca 2000r. z silnikiem AJM z tiptronickiem Nie mam żadnych zastrzeżeń co do mojego wyboru jednak niepokoi mnie średnie spalanie pokazywane przez komputer. Sprawa jest na tyle świeża, że nie zdążyłem jeszcze sprawdzić spalania najprostszą metodą polegającą na zalaniu do pełna i sprawdzeniu ile km się wyjeździ. Spalanie średnie wg komputera nie schodzi poniżej 13 l/100km dodam, że pokonuję krótkie (8km) trasy po Łodzi, i staram się jeździć bardzo delikatnie. Poprzedni właściciel zarzekał się, że jemu auto paliło 6-7 l i z lektury niniejszego forum wynika, że jest to standard dla tego silnika. Co może być przyczyną tak wysokiego spalania? Za wszelkie sugestie i opinie z góry dziękuję. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, Marcin z Łodzi przy odrobinie szczęścia dzisiaj stanę się posiadaczem mojego pierwszego w życiu Audi (a4 1.9TD). Pozdrawiam