Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tajesi1003

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tajesi1003

  1. Wtyczka wpieta jest w oklicy zbiornika plynu chlodzacego i po kablu jedziesz w dol i dojdziesz do czujnika wkreconego w blok silnika
  2. Witam Panowie Pytanko jaka jest różnica w jezdzie miedzy standardowymi 16 cali 205/55 a 18cali 235/40 zawieszenie be a4 b6 1.8t 163km ?? Poza wygladem przemawiaja jeszcze jakies plusy ??:)
  3. odrazu przy wymianie.Najlepiej przed zalaniem Cerateca zrobic płukanke . Chlopaki wspominali o tym we wczesniejszych postach. Jaki olej ??
  4. Kolego nie powiedzialem wprost, tylko podeslalem test jeden z wielu do analizy tym bardziej ze co test to inna klasyfikacja. A poza tym czy to LM czy Castrol przy przejechaniu 8-10k kazdy traci swoje wlasciwosci . Uwazam ze LM synthoil ht jest jednym z najlepszych w grupie 5w40 Wiec gdzie tutaj widzisz problem ?
  5. Kto ja pisalem ??:):)
  6. Swojego czasu lalem x-cessa do 1.9tdi teraz do 1.8t wybor padl na LM synthoil hight tech 5w40
  7. Motul 8100 to oleje syntetyczne X-Clean 5W-40 iX-Cess 5W40 stworzone do silnikow benzynowych i wysokoprężnych. Olej X Clean jest olejem typu MidSaps z obniżoną zawartością popiołów i fosforu i przystosowany do długich okresów między wymianami. Spełnia wymagania producentów : BMW LL-04, MB 229.51, VW 502.00, 505.00 i 505.01 oraz GM Opel Dexos2. Opracowany dla nowych silników spełniających normy emisji spalin Euro IV w Renault, Nissanie i Fiacie wyposażonych w DPF. Motul 8100 X Cess 5W40 jest olejem, który zastępuje 8100 X-Max 5w30 i 5W40. Zalecany do silników OPLA 2.0 i 2.2 DTI. Spełnia normy BMW LL-01, Porsche A40, MB 229.5, VW 502.00, 505.00 oraz Renault RN0700 i 0710. Redukuje zużycie oleju oraz wydłuża okres użytkowania.
  8. Obstawiam zawór odpowietrzania skrzyni korbowej
  9. tajesi1003 odpowiedział(a) na krystian p temat w 1.8T
    Jakis błąd na desce wywala??
  10. Uszczelnic to raczej napewno nie uszczelni,ceratec redukuje tarcie podzespolow silnika
  11. Ja wlasnie zakupilem olej LM synthoil top tech 5w40 u chlopakow na forum 195zl 5l i filtry knecht (olej, powietrze)73zl.
  12. A po plukance tak samo chodzi motor czy cos go wyciszylo ??jaki przebieg ??
  13. Oki.daj znac
  14. Jakies slyszalne efekty po ceratecu sa ??
  15. Plukanka przed ceratec-kiem zrobiona ??
  16. Jezeli cena nie gra roli to polecam Millers Oils CFS 5w40.
  17. Panowie a macie jakaś wiedze na temat oleju Gulf5w40 ??
  18. Hmm 3,7 raczej wchodzi z filtrem. Na oleju nie ma co oszczedac, nawet jesli sporo dolewasz. Remont silnika by sie przydal:) Ja od wymiany do wymiany dolewam jakies 100ml
  19. Nie chce mi sie wierzyc jak ktos pisze ze w aucie ktory ma co najmniej 15 lat , najechane ze 250tys i nie bierze grama oleju:) przeciez to praktycznie nie mozliwe. Turbina , uszczelniacze itp podzesply i elementy silnika sie zuzywaja wiec racjonalne ze cos tam wezmie oleju, chyba ze wszystko po remoncie turbo nowe wiec zwracam honor:)
  20. Tez tak uwazam i tak sie zastanawiam na jakiej zasadzie oni przeprowadzaja takie test , w jaki spisob to mierzą:)
  21. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fbb9qtL-yWlzDPLzvxzpF01gRRtH8fKxeVtXt6HPpgg/htmlview Panowie a co sadzicie o takim teście?? Z tego co w nim wynika to LM i Motul wypadaja slabo :/
  22. Teraz rozumiem Dzieki za odpowiedz. A kolega Nosb z ostrowca jest ??
  23. Panowie jakis polecany mechanik od 1.8t w ostrowcu ??:)
  24. tajesi1003 odpowiedział(a) na tajesi1003 temat w Audi A4 B6/B7
    A moze ktos zna srednice sprezyn od zawieszenia BE ?? Jest sporo tych podkladek i rozne rozmiary i doprawdy nie wiem jakie wybrac :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.