Treść opublikowana przez laguna
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
ja przed kupnem porównałęm wszystkie jakie są na rynku - chyba 12 modeli ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Bo wiem ile co kosztuje, również w PRC.
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
W Polsce z Gwarancją i fakturą masz to samo za 139zł !!! tylko trzeba pamiętać, że HD w tym to ściema! a na dzisiaj licząc 25 Funtów to 130,25 przez Paypal a gdzie wysyłka
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Identyczna to ona jest z wyglądu
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Ja polecam tą trochę droższą, o któej pisałem - jakość jest naprawdę OK. Pozostałe mają podniesioną rozdzielczość tylko softwerowo!!!
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
No przestań, to naprawdę jest małe tym bardziej mając własny monitor
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
może deal zrobimy jak będziesz miał - nie chcesz białych lamp tylnych Hella?
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
te z B7 odpowiednie chyba łatwo rozpoznać po tym, że mają sprężyny - prawda?
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
ok, też szukam a siłowniki też muszą być zmienione? sam zawias + sprężyny nie wystarczą? + siłowniki z mojego
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
kurde się spóźniłem
-
Wybór CB radia :)
dokładnie, a zniszczysz lakier i nie tylko
-
Wybór CB radia :)
I gość dobrze powiedział! nie odczujesz różnicy, chyba, że dziura będzie na środku dachu
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
no fakt - chyba, że pomaluję
-
Wybór CB radia :)
no to akurat na 100% nie jest z polskiej dystrybucji chociaż President Polska to też tragedia - to co zamieścili rok temu w warunkach gwarancji - tragizm. Oczywiście do wygrania w każdym sądzie. Sprawdzałem to u rzecznika praw konsumenta. Przeczytajcie jak coś &7
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Łukasz fajnie, czekam, bo ten mod bardzo mi się podoba. Tylko tak jak wspominałem, mam ori lakier i szkoda mi takiej rzeźby cholera Szczególnie, że mam srebrny kolor
-
Wybór CB radia :)
Przede wszystkim do której wersji Herberta 1 czy 2? Hmm, najlepsze - Sadelta, ale trudne do dostania, bo nie produkowane od 15 lat Koniecznie z Echem? Bo jak nie Wilson Trucker - 170zł - ale tylko ze złotą siatką. Bo cała reszta chodzi bardzo podobnie! Przede wszystkim podjedź do dobrego sklepu i przetestuj - czy nie będzie się sprzęgał - częste zjawisko przy magnetycznych antenach - i to nie wina mikrofonu lecz błędy instalacji antenowej ---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:55 ---------- jeżeli nie zależy Ci na cenie zwróć uwagę - czy jest z Polskiej dystrybucji - na kartonie biała naklejka President Electronics Poland i druk gwarancji polskojęzyczny z hologramem - wtedy 5 lat gwarancji Pozostałe są tańsze , ale gwarancja krótsza - ale nie wiem czy to istotne
-
Wybór CB radia :)
Przede wszystkim nie kupuj na Allegro, jak coś się stanie to musisz wysyłać - problemy często z gwarancją itd. Tracisz na kosztach wysyłki, lepiej dołożyć kilka złotych i kupić na miejscu w normanym sklepie!!! Mam nadzieję, że masz w swoich okolicach dobry sklep. no z tych co podałeś oczywiście najlepiej chodzi Harry 3, ale np. jeżeli nie zależy Ci na przełączniku kan. w mikkrofonie, FM i filtrze NB - kup Johnny III ASC, ale zwracaj uwagę czy to wrsja z ASC, bo występują bez!!! Legenda III nie miałem jeszcze czasu dokładnie przetestować - ale podstawowa wada - brak RF-gain Alaska - bardzo OK antena - dbaj o cewkę!
-
Wybór CB radia :)
ale tu mowa wyłącznie o przetwornicy która jest w ładowarce nawi, a nie HID-ach
-
Wybór CB radia :)
można zrobić bez wentylatorka, zależy jaki układ
-
Wybór CB radia :)
nie wiem, czy to ja, ale za takiego się nie uważam To gówniane impulsowe przetwornice, jest lekarswo, dobra nowa ładowarka. Myślę o produkcji takich rzeczy, nie są tanie (ok. 80zł), ale mam u siebie i jest błoga cisza To musi być zrobione w małej plastikowej puszce z jednej strony wychodzi kabel do np. gniazda zapalniczki z drugiej do nawi ale nic nie zakłóca
-
Wybór CB radia :)
tak, ale są słabej jakości
-
Wybór CB radia :)
Chiny, ale tą starszą wersję z analogowym przełącznikiem kanałów - łatwo rozpoznać - ciężko chodzi gała. Można tak powiedzieć, ale ma przede wszystkim gorszą modulację, filtr i trochę miej czysty odbiór, ale za to ma też FM i zmianę standardu końcówki częstotliwości. M-techy można tez kupić w wersji z panelem na przewodzie, ale firma, która to produkuje nie należy do najtańszych - po tej modyfikacji radio kosztuje 649zł niestety, ale za to można je wrzucić wszędzie
-
Wybór CB radia :)
ojj, trudna kwestia Uniden PRO520XL i antenę powyżej metra: Sirio Carbonium, Sirio Titanium koniecznie głośnik Nokia HFS-12 - najlepszy - lubię czysty odbiór w sojej B6 mam 520 + Carbonium + dobry mikrofon nawet w motocyklu mam Unidena dobierać naprawdę należy do swoich oczekiwać upodobań itd. Podjechać do dobrego sklepu, który ma przynajmniej 50 modeli radyjek i testować!!! Dłuższa antena to zawsze lepsze zasięgi, ale nie każdy tego potrzebuje, bo np. po co zwiększać zasięg, skoro jeździ się głównie po mieście dłuższa antena to niestety więcej syfu - niestety więcej zbiera, ale po to w dobrych radiach jest regulacja czułości odbiornika RF-Gain, żeby np. w aglomeracjach mieskich zmniejszać czułość, a na trasach zwiększać Pamiętajmy, że jadąc w nocy w weekend, czesto ciężko się kogoś dowołać...
-
Wybór CB radia :)
Tak, M-tech. To naprawdę dobra robota - President sprzedał linię produkcyjną serii II, i naprawdę każdy element jest z Presidenta Harry II Clasic. Jest teraz wersja 3 z ASC, ale za to brak RF-Gain, poza tym całkiem przyzwoite radio. Anteny President kompletnie nie zasługują na swoje ceny niestety
-
Wybór CB radia :)
Legend owszem, ale floridę odradzam - brzydka, łatwo ją złamać a i parametry pracy cienkie - szczególnie na klapę bagażnika do sedana
-
Wybór CB radia :)
Dobry , ale bardzo prosty odbiornik. Typowy klasyk, choć dla niektórych zdbyt konserwarywny design. Niestety brak filtów i co najważniejsze brak RF-Gain. Jeden z najgorzej sprzedających się modeli President'a, szczególnie po ostatnich 20% podwyżkach!