Treść opublikowana przez Rokiś
-
[B6 AVF] "Twarda praca silnika"
dwumas i sprzęgło 2400 zł Robocizna 400-500 zł
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
Hej, To ustrojstwo po odłączeniu czarnego weżyka (peszel) wyjmuje się w całości (pod odpowiednim kątem). Przerabiałem ten temat - sprawdzone.
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
najlepsze w paście BHP jest to że usuwa i stary pył i wszelkie inne brudy. Naprawdę skutecznie.
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
Witam, Ostatnio przy okazji czyszczenia alufelg w nowonabytym autku mojej żonki miałem okazję przetestować skuteczność środków do czyszczenia felg. Na pierwszy ogień poszedł Wheel Attack - taki w czarnym pojemniku - zaatakowałem sprayem wszystkie felgi , odczekałem z 5-6 min (zgodnie z instrukcją) i zaczynam czyścić szczotką - i d*pa - nic się nie dzieje. Złapałem kolejny środek w spreju - tym razem Aral - oryginalny niemiecki i znowu d*pa. Troszkę zaniepokojony udałem się do garażu i rozglądając się w celu znalezienia jakiejś chemii która usunie stary brud w felg rzuciła mi się w oczy pasta BHP. Sporządziłem z niej mieszaninę wodną i ogień szczotkować fele. Panowie - po prostu marzenie - felgi jak nowe - od razu nabrały połysku. Reasumując szczerze polecam pastę BHP jako najlepszy środek do czyszczenia zabrudzonych alufelg.
-
[ALL B6] Kontrolka dynamicznej regulacji świateł
Witam, Wczoraj jadąc sobie na chwilę włączyła mi się kontrolna mówiąca o dynamicznej regulacji świateł (występuje przy ksenonach). W związku z tym moje pytanie: czy któryś z Was spotkał się już takim problemem? jeśli tak to może wie co jest przyczyną ? Dodam iż światła świeciły poprawnie, lecz nie było dynamicznej regulacji świateł (przyśpieszanie , hamowanie, itp). Pozdrawiam,
-
[B6 AVF] POMOCY! obroty 1200 brak mocy
Witam ponownie, Dzięki za podpowiedzi. Oczywiście problemem była woda. ECU osuszone i po problemie. Pzdrawiam,
-
[B6 AVF] POMOCY! obroty 1200 brak mocy
Dzięki za podpowiedź, Orientujesz się gdzie on siedzi ??
-
[B6 AVF] POMOCY! obroty 1200 brak mocy
Witam, Panowie pomocy. Dziś jadąc swoją A4 nagle zaświeciła mi się kontrolka od ESP, zaczęła migać kontrolka od grzania świec i silnik podniósł sobie obroty na 1200 obr/min. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnik zaczyna pracować poprawnie na wolnych obrotach do momentu aż nacisnę pedał gazu, w tym momencie sytuacja się ponawia. Nie mam pojęcia co to może być. Jeśli macie jakieś sugestie to bardzo proszę o podpowiedź. Dzięki Pozdrawiam,
-
[B6] Wersja językowa komunikatów z komputera pokładowego
Ja nawet chciałbym kupić taki interfejs tylko jak ktoś mógłby mi powiedzieć co będzie potrzebne (interfejsy, przelotki, kable) aby można było się podpiąć pod mojego sprzęta. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam,
-
[A6 4B AYM] Wytarte przyciski w radiu i klimatroniku
Najlepiej jak wyjmiesz sobie panel klimatronika na stół. Jak spojrzysz pod odpowiednim kątem na te przyciski to zobaczysz wytłoczenia. Trzeba wziąść mazak czarny (marker) albo taki piszący farbą wodoodporną i niezmywalną i delikatnie pomalować na czarno miejsca w któych powinna znajdować się farba. Sam przerabiałe te temat już w dwóch Audikach i było OK. Pozdrawiam