Treść opublikowana przez Patryk772
-
Dziwne piszczenie na nierównościach
Witam, przepraszam miałem dać znać. @capslock tak, jestem już po wymianie. Rzeczywiście za "dzwonienie" odpowiadało wybite jarzmo, natomiast piszczenie było spowodowane korozją na tarczy hamulcowej.
-
Dziwne piszczenie na nierównościach
@Arek8888 dowiedziałem się, że to najprawdopodobniej wina wybitego jarzma dlatego też klocek swobodnie porusza się i stąd to dzwonienie / piszczenie. W piątek będę miał pewność to dam znać czy to na pewno to.
-
Dziwne piszczenie na nierównościach
Witam, od pewnego czasu mam problem z moją A4. Piszczenie, piszczeniu nierówne, więc postanowiłem nagrać dźwięk z jazdy. Zauważyłem, że piszczenie słyszalne jest (prawdopdobnie z przedniego, lewego koła, bądź okolicach) podczas jazdy na nierównych powierzchniach, dziurach etc., co dziwne - po naciśnięciu pedału hamulca piszczenie znika, po puszczeniu znów piszczy itd. Rzadziej, ale również piszczenie jest słyszalne podczas skrętów po normalnej drodze. Dodam, że wymieniłem dwa przednie wahacze (banany), drążki kierownicze oraz że klocki hamulcowe są jeszcze grube i zostały sprawdzone czy się nie osunęły, również na kanale nie widać nic niepokojącego. Czy ktoś ma jakiś pomysł jakiej części może dotyczyć ten dźwięk? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. dzwiek-a4.mp4
-
Felgi audi TT - jakie opony? (foto)
Założone na 205/55, myślę że nie wygląda najgorzej
-
Felgi audi TT - jakie opony? (foto)
Witam, planuję zakup felg od audi tt 2005r. dokładnie takich : FELGI Z OPONAMI AUDI TT 16'5X112 (3161572641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. FELGI ALUMINIOWE AUDI TT 5x112 9x18 ET52 (3226502750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ET felgi 45, jaką oponę najlepiej byłoby założyć (205/55) ?, żeby to fajnie wyglądało, ale też aby zachować trochę komfortu ? oraz pytanko, czy ktoś z forumowiczów ma te felgi założone, abym mógł sobie je zobrazować dzięki!
-
Spot Leszno
Aby się wybrać na spota potrzebne mi są na nogi dobre kapcie, macie coś w okolicy (alu 16" , ew. 17")?
-
Spot Leszno
To wyżej powinno być dobrą wymówką, troszeczkę jestem zarobiony, niestety dopiero w okresie letnim mogę obiecać poprawę
-
Spot Leszno
Zapraszam wszystkich fanów sportu z okolic do mojej miejscowości na 3. edycje 24- godzinny Rawicki Festiwal Sportu więcej szczegółów na stronie: www.festiwalsportu.rawicz.pl oraz zapraszam do polubienia profilu na facebooku : http://www.facebook.com/rawickifestiwalsportu Dzięki!
-
Dziwny przypadek
Tak...
-
Dziwny przypadek
Witam serdecznie, piszę w imieniu kolegi. Ma dosyć dziwny przypadek. Auto przy temperaturach nieznacznych,ale plusowych (np. 3-5C) nie chcę odpalić , kręci kilka razy, natomiast przy temperaturze minusowej jest znacznie lepiej. Nie wiem czy być może jakiś czujnik jest walnięty? Dodam,że świece żarowe wymienione, akumulator także. Co może być powodem takich zmian? za wszelkie informacje byłbym bardzo wdzięczny. Auto Volvo v70 z silnikiem 2.5tdi (140km).
-
[ALL B5] Audi custom FIS
Otóż to
-
Spot Leszno
w przejściu, w bramie i co tylko ;d Smacznego Panowie ;p
-
Spot Leszno
wrzucone ;p
-
Spot Leszno
Nie mogłem się opanować i musiał to udokumentować Leszno, ul. Narutowicza Renault Megane Coupe. Gdy już wracałem do swojego auta, obok tej karteczki kolejna niespodzianka dla kierowcy - mandacik
-
[ALL B5] Audi custom FIS
august, jak tam Twoje działania ?
-
Notebook Samsung z serii 5 - opinie ?
Witam, planuję jeszcze w tym roku dokonać zakupu dość szybkiego notebooka: Padło na Samsunga SERIES 5 NP550P5C-T03PL, przede wszystkim kierowałem się w tym modelu pamięcią RAM,Aluminiową obudową oraz dobrej jakości głośnikami firmy JBL, ponadto karta graficzna 2gb i w miarę dobry procesor. Interesuje mnie jednak Windows 7 64-bitowy. Co sądzicie? Czy możecie coś zbliżonego polecić ? W grę wchodzą Dell, Lenovo oraz Samsung. Link do specyfikacji: Samsung SERIES 5 (NP550P5C-T03PL) - Komputery - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika
-
Urodzinki
Kto da więcej - udokumentowane ;d?
-
Urodzinki
Haha, poduszka wariuje przez zabezpieczenie przed kradzieżą ;/
- Urodzinki
-
Piłka nożna
18:30 Eurosport 2
-
Tarcie przy skręcie w lewo
Witam serdecznie mam pytanko. Mianowicie: przy powolnym skręcie w lewo występuje dość głośny oddźwięk tak jakby coś tarło o siebie, nie ma go przy większych prędkościach, gdyż potrzebny jest co najmniej jeden obrót kierownicy. Dodam, że mam do wymiany lewy wahacz, czy może to być przyczyną? tak hałasuje ?
-
Piłka nożna
Bramkę Kuby widzieliście? Cud, miód
-
Spot Leszno
Z Gostynia znam Martę Kubiak, kojarzysz może ?
- Spot Leszno
-
Spot Leszno
Tak, tak zwany mały rynek w Miejskiej Górce, jestem tam praktycznie co drugi tydzień ten week mi nie pasuje,bo jak już wspominałem Wrocław - uczelnia...