Treść opublikowana przez SMS
-
Kategorie wagowe
Koledzy mam pytanie odnośnie kat wagowych poniewaz chce zmienić amory i sprężyny na 1be. Ja mam kat przód 0YM tył 0JL. Jest gość który ma do sprzedania 1BV z a4 b7 2.0tfsi. Czy podejdzie mi? Czy podejdzie z kat 7 i 10. Ja mam 11 i 11
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
Mam juz tuner. Gdzie podpiąć piny wiem ale mam pytanie czy pod te dwa wyjścia takie jakbyna anteny się cos podpina? http://allegro.pl/tunerbox-modul-navi-vw-passat-b5-fl-3b0919894-i5039935660.html Mam takie wyjścia z tunera
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
Dzieki za zainteresowanie. Odezwe się jak już kupie i podlacze. Myślisz ze jak będzie tuner to będzie działać?
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
Dziękuję za znalezienie. Potrzebne są tam jeszcze jakies kostki?
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
Bezpośrednio z zegarów do navi. Czyli pewnie tu jest problem No to teraz musze pewnie znaleźć tuner,tylko nigdzie nie ma do sprzedania.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
Tunera nie mam. Teraz bylem przejechać i na chwile się off Road wyłączył ale pozycja jest zła i pisze w ustawieniach pozycja geograficzna niedostępna Zastanawia mnie czy to nie jest czasem wina mapy
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
No ale co? Cany dwa są,gala na iso i 26pinowa z zaplonu na26pinowa Napisz mi co musi być podpięte to sprawdzę.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
Tak off Road.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
Tak przejechałem okolo 10km i nic. Podłączenie wedlug mnie juz jest teraz dobre.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
No ale z licznika juz i tak mam podpięte pod tamta kostkę to podciagne pod ta. I ten zaplon też tam podpiąć? Gala i zapłon podłączony do 26 pinowej ale pozycja dalej zla.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
I mam pytanie w związku z tym: Czy można podciągnąć ta gale z kostki iso navi bo tam mam juz podpięte? I się znalazła druga gala Czyli mam jeszcze podpiąć pod te dwa piny? Gale mogę tak jak napisałem?
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
na navi mam opisane ze jest jedno wejście na gale Problem dalej nie rozwiązany. Nie wiem czy to ma znaczenie ale doczytalem twz ze do 26pinowej podlacza się gale na 5 pin i zaplon ze stacyjki na 4pin. Ja tego podpiętego nie mam.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
wystarczy bezpośrednio do licznika ,tak? cany podłączone a pozycja dalej nie zmieniona.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
tyle ze nie wiem skąd o gdzie dokladnie podciągnąć ? Juz wiem ze cany z 19 i 20 pina niebieskiej kostki licznika ale pyt gdzie do navi. koledzy jak podepnę te piny z licznika bezpośrednio na 26 pinowa kostkę navi w pin 13 i 26 to powinno wszystko działać?
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
o co chodzi z canami? pokazuje mi off road
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
a jak kalibracje przeprowadzić?
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
W jedna wtyczkę tam gdzie pisalo gala. Ale gala nie ma znaczenia w ustaleniu pozycji na postoju a gps właśnie jej nie widzi. Pokazuje ze jestem pod legnica a nie Bochnia.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
a bez demontażu da się sprawdzić czy działa? Słyszałem od gościa co to robi ze modul może być zawilgocony i to podobno tez może być przyczyną,czy to prawda? gdzie taki model w razie czego dostane bo szukałem i nigdzie nie znalazłem. anteny obie nie ori sprawdzałem, może to ma jakieś znaczenie. jeszcze jedno może tez istotne, navi podlaczalem sam zamiast Symphony 2. Gala podana z kostki ziel licznika 21pin
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
chodzi o program navi. Zmienialem ostatnio na polski,ale na wcześniejszym bylo tak samo właśnie ze nie mam skąd wziąć modulu. powiedz mi czy trudno się do niego dostać
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
punkt się nie przesuwa. Mapa wczytuje się normalnie. masz jakiś pomysl co się może dziac.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
pokazuje mi pozycje ale okolice Legnicy( tam ja miał ostatni właściciel) a nie moja. Czym to może być spowodowane? Tom czy mapa może być tego powodem bo mam nagrywana przez siebie.
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
właśnie nad tym się zastanawiałem
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
Koledzy mam problem z moja navi. widzi satelity ale sie z nimi nie łączy. Antene juz podmieniałem i dalej nic , co może być powodem?
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Czy podejdą mi 18 o szerokości 8" i et36?
-
Srebrny sedan 3,0 V6
wytnij katy i zrób tylny przelotowy, ja tak mam. Nowy mod. Dzieki slavko Koledzy przymierzam sie do wymiany symphony na audi navigation plus. W zwiazku z tym zapytam jak sprawa podlaczenia, wszystko jest plug&play? Wiem ze antene GPS będę potrzebował. http://olx.pl/oferta/5x112-18-s-line-orginal-audi-vw-tanio-polerowane-CID5-IDdS17X.html#121b079bb3 panowie pytanie czy te fele mi siada, chodzi mi o et i szerokość. Oraz ewentualnie o jakich wymiarach szukać. Kolejny mod wykonany rns. I to co najbardziej cieszy że wgrałem sobie sam polskie menu.