Treść opublikowana przez SMS
-
Srebrny sedan by SMS
Ale jakbym zmienial to najlepiej dwa na takie z esy. Co myślicie o oklejeniu dachu folią czarny mat? I ile to może kosztować oraz gdzie w okolicach Krakowa coś takiego robią?
-
Srebrny sedan by SMS
https://imageshack.com/i/hl3BN7Bjj https://imageshack.com/i/ex6niKRcj https://imageshack.com/i/p1sVBaq1j A i o sciemnieniu szyb zapomniałem https://imageshack.com/i/paOI8ndZj Wpadły tez lampki led.
-
Srebrny sedan by SMS
Myślę nad zmiana koloru Alu
-
Srebrny sedan by SMS
I sufit koledzy założony,wszedł i spasowal idealnie. Dzięki kolego bej. Jutro będą zdjęcia Koledzy podpowiedzcie co można by bylo jeszcze zmienić
-
Srebrny sedan by SMS
kolego grill ori audi. Ja nie kupuje podróbek. Koledzy nie ma ktos podsufitki i oslon slupkow do sedana polifta z szybrem? dzień wolny i wpadł przegub od kolegi Dzik. Dzięki Marcin wpadla tez pompa wspomagania 120 od kolegi michuthebest. jutro wyjazd po sufit polift
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis okolo 17:30 w bochni na wygodzie srebrne b8 na klubowych ramkach KBC....
-
instalacja podsufitki polif
Koledzy potrzebuje opis jak podlaczyc cala instalacje do lampek i szybru z polifta do przedlifta.
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
Piękna sztuka kolego. Szybki ściemniałeś sam czy w zakładzie?
-
Srebrny sedan by SMS
dobry plan tylko z tymi szybami z przodu to mógłbym mieć problem z policja
-
Srebrny sedan by SMS
następnym razem zrobię tak jak mówisz. kolejny mod to będzie przyciemnienie szyb lub sufit polift jak znajdę.
-
Srebrny sedan by SMS
Gril RS Czarna ramka grilla [/img] Alu 17" [/img]
-
Srebrny sedan by SMS
Kolego trzeba pozmieniac piny. Jest o tym temat. Koledzy narazie nic nie modze bo jest w planach zakup b8. plany sie zmienily, wpadly 17 felgi Nareszcie wpadły alu 17
-
[Małopolska] Widziany, widziana
czarny avant b6 na ramkach klubowych dzis okolo 14 w Uszwi jadacy w kierunku sacza
-
Podłączenie alternatora
tak rozwiazałem ten problem podlaczasz grubszy przewod to grubszego i cienszy do cienszego i smiga
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
gratki wykonanej pracy.
-
Common rail
dzieki kolego za szybka odpowiedz.
-
Common rail
Panowie mam pytanie czy kazda b8 2,0 tdi jest na common rail?
-
Silnik szyberdachu
koledzy mam pytanie czy poliftowy silnik szybra podejdzie bez przerobek do przedliftowego szyberdachu, dodam ze mam zalozoną poliftowa lampke.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś w Bochni czarny avant b6 KLI na klubowych ramkach i z flagą za tylną szybą skręcający od wiśnickiej w kierunku łapczycy. pozdrawiam.
-
Podłączenie Halogenów
Panowie nie ma sobie co utrudniać podłączenia, ja zrobiłem jak Przemek napisał i jest git.
-
Podłączenie Halogenów
Dzięki Przemku, zrobiłem tak jak napisałeś i wszystko działa jak należy.
-
Podłączenie Halogenów
Z tym ze chcialbym tam dolozyc bezpiecznil tylko nie wiem na ktorym kablu, miedzy jakimi elementami to dac. Moze zalozyc na plusie z aku do przekaznika?
-
Podłączenie Halogenów
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/2265-b5-all-montaz-halogenow-przedlift/ Ja robie według pomysłu kolegi z powyższego watku.
-
Podłączenie Halogenów
Chodzilo mi kolego czy dac go za czy przed przekaznikiem
-
Podłączenie Halogenów
A podlaczyles kolego je juz? Dziekuje za schemat. koledzy przekaznik juz mam i wtyczki, jeszcze tylko włącznik. ale dalej nie wiem jak to ugryzc, ma moze ktos jakies foty z podłączenia bo ja na elektronice samochodowej sie nie znam. jakby ktos mial wlacznik prostokatny przednich przeciwmgielnych to kupie. z wtyczka. Koledzy już wiem jak podłączyć, poza jednym, gdzie dać bezpiecznik i jaki?