Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SMS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SMS

  1. SMS odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    na tył do odkręcenia prowadnicy imbus 8, do zacisku klucz 13 i 15. przodu nie pamiętam dokładnie ale chyba imbus 7. Tył sprawdzałem u siebie i napewno takie klucze jak napisałem.
  2. Dziś na proszowskiej biały avant KBC na klubowych ramkach o 12:30 oraz póżniej granatowy sedan b5 na krzeczowskiej około 15, również na klubowych ramkach. z avantem mijałem sie ivekiem a z sedanem jakąc srebrną b5 w sedanie.
  3. Dzisiaj w Woli Batorskiej okolo godziny 11:45 granatowa b5 na klubowych ramkach jadaca w kierunku niepołomic.
  4. Jak widac jednak najlepsze czesci ida na pierwszy montaz. W moim audi tez narazie wyciekow nie ma.
  5. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    ja tez nie mam tego wlacznika kolego a halo kupilem ze zderzakiem. ale wlacznik zakupie i przekaznik tez.
  6. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    Nie mam kolego wlacznika i chce instalacje od podstaw zrobic.
  7. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    Ktore to beda kable kolego? Ja mam 4 kable.
  8. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    Mam lampy poliftowe. Chodzi mi o to zeby te halo dzialaly po wlaczeniu ich wlacznikiem przeciwmgielnych.
  9. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    taki jest zamiar.
  10. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zderzak zakupiony tylko idzie do malowania,kly i ślizgi tez. nie wiem tylko jak halo podłączyć. wleci jeszcze napewno gril.
  11. SMS opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Koledzy zakupiłem zderzak poliftowy do przedlifta i moje pytanie brzmi, jak podłączyc halogeny. nigdzie nie moge nic o tym znależć.
  12. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    Może rzeczywiście za twardy materiał. a czy to jest normalne że pojawia sie tam olej? ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- A z jakiego materialu zrobic te zaskepki?
  13. Dziś około godziny 12 w bochni na skrzyżowaniu ulic Kazimierza wiśnicka niebieska a4 w avancie z klubowa naklejka A4 na klapie.
  14. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    U gory i na dole kolego.
  15. SMS opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Koledzy zastanawia mnie co powoduje ze olej pojawia mi sie w miejscu laczenia egr z tym przewodem ktory idzie do kolektora wydechowego. Co moze byc przyczyna? Dodam ze egr mam zaslepiony
  16. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Od czegos czeba zacząć mody:)
  17. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kolego xBladex jakby było więcej kasy to mody by postępowały szybciej. Ale naszczescie mam pare aut do naprawienia więc i kasa na mody bedzie. Lampy polift juz czekaja ale czasu brak , zderzak polift bedzie w nast miesiacu. ---------- Post dopisany 25-07-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2014 at 20:32 ---------- Dziś zacząłem przygotówkę pod lampy przód polift.
  18. Kolego nie moge nigdzie znalezc samej rolki. ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- A sprzeglo altka w swoim afn z 97 roku mam ina F-228824-91 .napinacz podalem Ci z katalogu patrzac na rocznik twojego. ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Alternator masz taki sam jak ja wiec sprzeglo musi tez byc takie samo.
  19. Kolego ori numer napinacza to 028903315M.
  20. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moglaby byc lepsza. ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 18:38 ---------- prosze o komentarze i co by mozna jeszcze było zmienić.
  21. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Małopolskie
    Dzieki kolego za uzupelnienie watku, napewno przyda sie wszystkim jak rozpoznac ori od podroby.
  22. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Małopolskie
    Koledzy w bochni motula dostaniemy u stachowicza na trudnej. Dla przykladu synergie 6100+ 5litrow kosztuje 105zl ---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- Ma tez oleje valvoline
  23. Tak wlasnie wyslalem. Wystarczy nawet jak podejdzie stary smar z jakimis zanieczyszczeniami i sie blokuje.
  24. Wyjmij, przeczysc jeszcze raz i nasmaruj.
  25. Kolego przeczysc szyny i nasmaruj je. ja tak mialem i przeczyscilem a pozniej posmarowalem smarem do mech precyzyjnych i lepiej chodzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.