Treść opublikowana przez SMS
-
Jak wymienić tarcze ?
na tył do odkręcenia prowadnicy imbus 8, do zacisku klucz 13 i 15. przodu nie pamiętam dokładnie ale chyba imbus 7. Tył sprawdzałem u siebie i napewno takie klucze jak napisałem.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś na proszowskiej biały avant KBC na klubowych ramkach o 12:30 oraz póżniej granatowy sedan b5 na krzeczowskiej około 15, również na klubowych ramkach. z avantem mijałem sie ivekiem a z sedanem jakąc srebrną b5 w sedanie.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj w Woli Batorskiej okolo godziny 11:45 granatowa b5 na klubowych ramkach jadaca w kierunku niepołomic.
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
Jak widac jednak najlepsze czesci ida na pierwszy montaz. W moim audi tez narazie wyciekow nie ma.
-
Podłączenie Halogenów
ja tez nie mam tego wlacznika kolego a halo kupilem ze zderzakiem. ale wlacznik zakupie i przekaznik tez.
-
Podłączenie Halogenów
Nie mam kolego wlacznika i chce instalacje od podstaw zrobic.
-
Podłączenie Halogenów
Ktore to beda kable kolego? Ja mam 4 kable.
-
Podłączenie Halogenów
Mam lampy poliftowe. Chodzi mi o to zeby te halo dzialaly po wlaczeniu ich wlacznikiem przeciwmgielnych.
-
Srebrny sedan by SMS
taki jest zamiar.
-
Srebrny sedan by SMS
Zderzak zakupiony tylko idzie do malowania,kly i ślizgi tez. nie wiem tylko jak halo podłączyć. wleci jeszcze napewno gril.
-
Podłączenie Halogenów
Koledzy zakupiłem zderzak poliftowy do przedlifta i moje pytanie brzmi, jak podłączyc halogeny. nigdzie nie moge nic o tym znależć.
-
Olej przy egr
Może rzeczywiście za twardy materiał. a czy to jest normalne że pojawia sie tam olej? ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- A z jakiego materialu zrobic te zaskepki?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś około godziny 12 w bochni na skrzyżowaniu ulic Kazimierza wiśnicka niebieska a4 w avancie z klubowa naklejka A4 na klapie.
- Olej przy egr
-
Olej przy egr
Koledzy zastanawia mnie co powoduje ze olej pojawia mi sie w miejscu laczenia egr z tym przewodem ktory idzie do kolektora wydechowego. Co moze byc przyczyna? Dodam ze egr mam zaslepiony
-
Srebrny sedan by SMS
Od czegos czeba zacząć mody:)
-
Srebrny sedan by SMS
kolego xBladex jakby było więcej kasy to mody by postępowały szybciej. Ale naszczescie mam pare aut do naprawienia więc i kasa na mody bedzie. Lampy polift juz czekaja ale czasu brak , zderzak polift bedzie w nast miesiacu. ---------- Post dopisany 25-07-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2014 at 20:32 ---------- Dziś zacząłem przygotówkę pod lampy przód polift.
-
Sprzęgło / koło pasowe alternatora. Napinacz paska
Kolego nie moge nigdzie znalezc samej rolki. ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- A sprzeglo altka w swoim afn z 97 roku mam ina F-228824-91 .napinacz podalem Ci z katalogu patrzac na rocznik twojego. ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Alternator masz taki sam jak ja wiec sprzeglo musi tez byc takie samo.
-
Sprzęgło / koło pasowe alternatora. Napinacz paska
Kolego ori numer napinacza to 028903315M.
-
Srebrny sedan by SMS
Moglaby byc lepsza. ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 18:38 ---------- prosze o komentarze i co by mozna jeszcze było zmienić.
-
Motul
Dzieki kolego za uzupelnienie watku, napewno przyda sie wszystkim jak rozpoznac ori od podroby.
-
Motul
Koledzy w bochni motula dostaniemy u stachowicza na trudnej. Dla przykladu synergie 6100+ 5litrow kosztuje 105zl ---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- Ma tez oleje valvoline
-
ciężko chodzi fotel pasażera
Tak wlasnie wyslalem. Wystarczy nawet jak podejdzie stary smar z jakimis zanieczyszczeniami i sie blokuje.
-
ciężko chodzi fotel pasażera
Wyjmij, przeczysc jeszcze raz i nasmaruj.
-
ciężko chodzi fotel pasażera
Kolego przeczysc szyny i nasmaruj je. ja tak mialem i przeczyscilem a pozniej posmarowalem smarem do mech precyzyjnych i lepiej chodzi.