Treść opublikowana przez SMS
-
Szum,syczenie z przodu auta tdi
Ja mysle podobnie jak kolega musi to byc ktoras rolka lub napinacz.
-
Rozrzad A4B5 1.9 tdi
wpisz sobie w wyszukiwarce na forum w zaawansowanym wyszukiwania jako autor postu Dzik i znajdzie ci.
-
Czas na zmianę kompletnego rozrządu,ktoś poleci jakiś konkretny zestaw?
no nie jest na tym samym pasku ale latwiej wymienic jak sie ma przod scigniety.
-
Ciągle ciepłe powietrze
Kolego jak sie nie myle to w tunelu ktorym leci powietrze powinna byc taka klapka ktora zamyka Ci dolot powietrza z nagrzewnicy i moze to byc przez nia. Ja tak przynajmniej mialem przez to w golfie 3 ale czy tak jest w a4 to napewno nie wiem.
-
Czas na zmianę kompletnego rozrządu,ktoś poleci jakiś konkretny zestaw?
Kolego ja kupilem pasek conti, rolke skf i napinacz skf, przy okazji pompe wody skf i pasek . Pasuje tez sprawdzic napinacz paska altka i w razie czego wymienic. Ja tego nie zrobilem i teraz bede zmienial.
-
Rozrzad A4B5 1.9 tdi
Kolega Dziku ma dobre ceny i doradzi Ci.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Koledzy nie wiem jak rozpoznac ktory pin mojego imo w przedlifcie to masa, bo chce podlaczyc go do poliftowego licznika.
-
Srebrny sedan by SMS
Koledzy jestem juz chwile na forum a jeszcze nie pochwaliłem się swoją skromną Jest to srebrny sedan 1997rok z silnikiem o mocy 110KM. W momencie zakupu miała nalatane 297tyś a w chwili obecnej 334tyś. Podgrzewane skórzane fotele, felgi jak narazie 16. Na chwile obecną większych modów jeszcze nie było. -kiera trzyramienna skórzana RS -wymieniony licznik na poliftowy 1/2 FIS -podświetlanie wnętrza diody barwy niebieskiej -podświetlanie kieszeni drzwi diody niebieskie -nogi kierowcy i pasażera również na niebiesko -ręczny w skórze -EGR out -CAT out -dolna rozpórka -wleciały srebrne ramki klubowe -półka tylna w skórze Plany jeśli fundusze pozwolą: -podszybie poliftowe ZROBIONE -chip do 140KM -gleba ZROBIONE -zderzak RS ZROBIONE -podświetlane kratki nawiewów ZROBIONE -lampy przód poliftowe ZROBIONE -ori lokieć ZROBIONE -lampy tył drugi lift -podsufitka poliftowa -FIMC -lampka podsufitki polift ZROBIONE -grill poliftowy ZROBIONE Wykonane mody Lampy polift Kratki podświetlane Poliftowe podszybie ] Ori łokieć Licznik ] Lampka polift Grill polift Wleciał gwint (było niżej ale nie dałem rady z garażu wyjechać ) Nowe fele Więcej zdjęć już na felgach póżniej
-
zmieniony komputer
zrobie zdjecia to sie wszystko wyjasni.
-
zmieniony komputer
Jednak zrobie te zdjecia i wtedy sie wyjasni. Moze mechanik sam nie wiedzial co mowi. Jedno jest pewne, cos musialo byc w tym , kompie grzebane bo moj seryjny afn napewno jest slabszy od tamtego.
-
zmieniony komputer
Mozecie wierzyc lub nie, a tak wogole nie pisalbym takich glupot jakby tak nie bylo.Jak sie tylko z nim zobacze to porobie zdjecia. ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- Dam wam zdjecia i numery jak sie z nim tylko zobacze.
-
zmieniony komputer
Dzwonilem do kumpla i ten samochod ma z wloch tak ze najprawdopodobniej tam to zrobili. ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- Rozmawialem z nim teraz i on ten samochod ma z wloch czyli we wloszech cos wykombinowali z tym
-
zmieniony komputer
Nie mam jak teraz zrobic zdjec ale jak sie z nim zobacze to zrobie. Napewno to jest afn. Nie musisz wierzyc. ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Mam afn i wiem jak silnik i osprzet wyglada. Na wlepe w bagu patrzylismy tez. Ja wiem ze to afn.
-
zmieniony komputer
Znalazl sie jakis i tak zrobil. Polak potrafi. Kumpel od kiedy go kupil dziwil sie ze jest jakis mocniejszy od mojego tez afn. Mechanik tez byl zdziwiony jak mozna to bylo podlaczyc. ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ---------- Tak tdi
-
zmieniony komputer
Mylisz sie kolego. Byl u mechanika i calkiem przypadkiem przy kasowaniu bledu w kompie sie o tym dowiedzial. A dowiedzial sie tak ze podczas laczenia z kompem mechanik nie mogl sie polaczyc wiec wyciagnal komp i po numerach do tego doszedl a po tym sie polaczyl z kompem.
-
zmieniony komputer
Koledzy czy spotkal sie ktos z tym zeby do 1,9 tdi afn ktos zalozyl komputer od pasata 2,0 z 2004 roku. Moj kolega tak wlasnie ma i dowiedzial sie o tym tydzien temu. Czy mozna tak jezdzic?
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
Ja juz to wiem kolego.
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
Musialo wchodzic ciezko dlatego ze byl nowy uszczelniacz. I zapamietaj na przyszlosc, nie rob przy samochodzie w nocy, lepiej zostawic na nastepny dzien. Ja sie tego nauczylem na wlasnym przykladzie i paru mechanikow mi to powiedzialo. Ciesze sie ze moglem pomoc.
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
Noi pomoglo?
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
u mnie bylo tak ze za pierwszym razem musialem w lewarek uderzyc zeby wskoczylo i tak pare razy poruszalem na kazdy bieg a pozniej bylo coraz lepiej, jak to nie pomoze to nie wiem. jedynie moze ktos jutro na forum Ci pomoze.
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
lewarkiem zmiany biegow tez prbowales poruszac? a jak zalozyles nowy uszczelniacz, chodzi o to jaka metoda i jak stary wyciagales?
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
to wogole Ci nie chodzi wybierak czy bardzo ciezko?
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
kolego mi po wymianie uszczelniacza wybieraka, ciezko chodzil wybierak bo nie nasmarowalem go przy montazu uszczelniacza ale jak pozniej to zrobilem zaczelo chodzic.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolego Szarik czy ma znaczenie ktory kabelek dam do masy? ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Chodzi mi o czujnik temp zew. ---------- Post dopisany 31-05-2014 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 21:15 ---------- koledzy ktory kabel w modelu przedliftem w immo to masa?
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
walek na flanszy sprawdzilem i jest ok. do tej pory wycieku nie ma. winna byla ta rysa na skrzyni bo nawet uszczelniacz scinalo.