Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SMS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SMS

  1. Ja mysle podobnie jak kolega musi to byc ktoras rolka lub napinacz.
  2. SMS odpowiedział(a) na melon1 temat w 1.9TDI
    wpisz sobie w wyszukiwarce na forum w zaawansowanym wyszukiwania jako autor postu Dzik i znajdzie ci.
  3. no nie jest na tym samym pasku ale latwiej wymienic jak sie ma przod scigniety.
  4. Kolego jak sie nie myle to w tunelu ktorym leci powietrze powinna byc taka klapka ktora zamyka Ci dolot powietrza z nagrzewnicy i moze to byc przez nia. Ja tak przynajmniej mialem przez to w golfie 3 ale czy tak jest w a4 to napewno nie wiem.
  5. Kolego ja kupilem pasek conti, rolke skf i napinacz skf, przy okazji pompe wody skf i pasek . Pasuje tez sprawdzic napinacz paska altka i w razie czego wymienic. Ja tego nie zrobilem i teraz bede zmienial.
  6. SMS odpowiedział(a) na melon1 temat w 1.9TDI
    Kolega Dziku ma dobre ceny i doradzi Ci.
  7. Koledzy nie wiem jak rozpoznac ktory pin mojego imo w przedlifcie to masa, bo chce podlaczyc go do poliftowego licznika.
  8. Koledzy jestem juz chwile na forum a jeszcze nie pochwaliłem się swoją skromną Jest to srebrny sedan 1997rok z silnikiem o mocy 110KM. W momencie zakupu miała nalatane 297tyś a w chwili obecnej 334tyś. Podgrzewane skórzane fotele, felgi jak narazie 16. Na chwile obecną większych modów jeszcze nie było. -kiera trzyramienna skórzana RS -wymieniony licznik na poliftowy 1/2 FIS -podświetlanie wnętrza diody barwy niebieskiej -podświetlanie kieszeni drzwi diody niebieskie -nogi kierowcy i pasażera również na niebiesko -ręczny w skórze -EGR out -CAT out -dolna rozpórka -wleciały srebrne ramki klubowe -półka tylna w skórze Plany jeśli fundusze pozwolą: -podszybie poliftowe ZROBIONE -chip do 140KM -gleba ZROBIONE -zderzak RS ZROBIONE -podświetlane kratki nawiewów ZROBIONE -lampy przód poliftowe ZROBIONE -ori lokieć ZROBIONE -lampy tył drugi lift -podsufitka poliftowa -FIMC -lampka podsufitki polift ZROBIONE -grill poliftowy ZROBIONE Wykonane mody Lampy polift Kratki podświetlane Poliftowe podszybie ] Ori łokieć Licznik ] Lampka polift Grill polift Wleciał gwint (było niżej ale nie dałem rady z garażu wyjechać ) Nowe fele Więcej zdjęć już na felgach póżniej
  9. zrobie zdjecia to sie wszystko wyjasni.
  10. Jednak zrobie te zdjecia i wtedy sie wyjasni. Moze mechanik sam nie wiedzial co mowi. Jedno jest pewne, cos musialo byc w tym , kompie grzebane bo moj seryjny afn napewno jest slabszy od tamtego.
  11. Mozecie wierzyc lub nie, a tak wogole nie pisalbym takich glupot jakby tak nie bylo.Jak sie tylko z nim zobacze to porobie zdjecia. ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- Dam wam zdjecia i numery jak sie z nim tylko zobacze.
  12. Dzwonilem do kumpla i ten samochod ma z wloch tak ze najprawdopodobniej tam to zrobili. ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- Rozmawialem z nim teraz i on ten samochod ma z wloch czyli we wloszech cos wykombinowali z tym
  13. Nie mam jak teraz zrobic zdjec ale jak sie z nim zobacze to zrobie. Napewno to jest afn. Nie musisz wierzyc. ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Mam afn i wiem jak silnik i osprzet wyglada. Na wlepe w bagu patrzylismy tez. Ja wiem ze to afn.
  14. Znalazl sie jakis i tak zrobil. Polak potrafi. Kumpel od kiedy go kupil dziwil sie ze jest jakis mocniejszy od mojego tez afn. Mechanik tez byl zdziwiony jak mozna to bylo podlaczyc. ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ---------- Tak tdi
  15. Mylisz sie kolego. Byl u mechanika i calkiem przypadkiem przy kasowaniu bledu w kompie sie o tym dowiedzial. A dowiedzial sie tak ze podczas laczenia z kompem mechanik nie mogl sie polaczyc wiec wyciagnal komp i po numerach do tego doszedl a po tym sie polaczyl z kompem.
  16. Koledzy czy spotkal sie ktos z tym zeby do 1,9 tdi afn ktos zalozyl komputer od pasata 2,0 z 2004 roku. Moj kolega tak wlasnie ma i dowiedzial sie o tym tydzien temu. Czy mozna tak jezdzic?
  17. Musialo wchodzic ciezko dlatego ze byl nowy uszczelniacz. I zapamietaj na przyszlosc, nie rob przy samochodzie w nocy, lepiej zostawic na nastepny dzien. Ja sie tego nauczylem na wlasnym przykladzie i paru mechanikow mi to powiedzialo. Ciesze sie ze moglem pomoc.
  18. u mnie bylo tak ze za pierwszym razem musialem w lewarek uderzyc zeby wskoczylo i tak pare razy poruszalem na kazdy bieg a pozniej bylo coraz lepiej, jak to nie pomoze to nie wiem. jedynie moze ktos jutro na forum Ci pomoze.
  19. lewarkiem zmiany biegow tez prbowales poruszac? a jak zalozyles nowy uszczelniacz, chodzi o to jaka metoda i jak stary wyciagales?
  20. to wogole Ci nie chodzi wybierak czy bardzo ciezko?
  21. kolego mi po wymianie uszczelniacza wybieraka, ciezko chodzil wybierak bo nie nasmarowalem go przy montazu uszczelniacza ale jak pozniej to zrobilem zaczelo chodzic.
  22. kolego Szarik czy ma znaczenie ktory kabelek dam do masy? ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Chodzi mi o czujnik temp zew. ---------- Post dopisany 31-05-2014 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 21:15 ---------- koledzy ktory kabel w modelu przedliftem w immo to masa?
  23. walek na flanszy sprawdzilem i jest ok. do tej pory wycieku nie ma. winna byla ta rysa na skrzyni bo nawet uszczelniacz scinalo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.