Treść opublikowana przez SMS
-
Co powoduje bład
juz wiem o co chodzi, musialy mi sie wrzucic tez dynamiczne co robilem kilka miesiecy temu. wtedy przeplywke mialem do wymiany.
-
Co powoduje bład
to byly logi statyczne, a dynamiczne dopiero zrobie
-
Co powoduje bład
o co chodzi z tym ze fatalnie< zle zrobione czy co? ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- mozna z nich cos wywnioskowac?
-
Co powoduje bład
Grupy: 007,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003,003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011,011,011,011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,004,004,004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM oto logi statyczne, inaczej na moim programie nie umiem zrobic
-
Co powoduje bład
logi kolego zrobie na 100% ktos mi kiedys odradzal czyszczenie turbo. powiedz mi czy da sie to samemu zrobic, dodam ze na mechanice sie znam
-
Co powoduje bład
zrobie tak jak piszesz. slyszalem o tych kierownicach i to mnie martwi, bo jak to kier. bedzie trzeba turbo kupic?
-
Co powoduje bład
ok zrobie. po wykasowaniu bledu wszystko wrocilo do normy czyli auto ciagnie, ale wydaje mi sie ze jakbym znow jechal 120 to blad znow wroci ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- mam te wszystkie logi zrobic czy tylko dynamiczny 11
-
Co powoduje bład
jechalem 120 km/h i nagle prak mocy na chwile. jak podpiolem samochod do kompa wyskoczyl mi taki blad Friday, 10 August 2012, 19:05:38. VCDS-Lite Version: Release 1.1 Control Module Part Number: 028 906 021 GN Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G00SG 1422 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 00012 VCID: 61B52687F847 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent. co moze go powodowac ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- jak sa potrzebne jakies logi to napiszcie jakie
-
Podłaczenie klimy
Koledzy nie wiem jak w moim aucie podpiac wentylator klimy. poprzedni wlasciciel rozwalil chlodnice klimy i ja odlaczyl. a wentylator podlaczyl pod weza od chlodnicy, wstawil tam jakis czujnik.
-
Tajemniczy wężyk od czego?
a ile tych przewodow podcisnienia potrzeba? chodzi mi o dlugosc i ewentualnie srednice. moj samochod to b5 1.9 tdi afn
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
Koledzy w sobote ustawiłem rozrząd i autko śmiga. mam tylko pytanie czy wymieniał ktoś przy wymianie rozrządu pierścień prowadzący wałka pośredniego?
-
[B5 AFN] Prosba o analize logów
jeszcze nie wymienialem filtra ale zrobie to i przeplywke tez. a tak poza tym to wszystko ok? ---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 18:13 ---------- oglądałem tą przepływke i ta blaszka co tam jest w srodku nie jest prosta tylko pod katem rozwartym. jest połaczona tylko z góry. dzieki za analize logów i wszystko.
-
[B5 AFN] Prosba o analize logów
oto te logi dynamiczne lepiej juz ich nie moge zrobic bo nie mam gdzie Grupy: 004,004,004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74329.html Grupy: 010,010,010,010 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74330.html Grupy: 011,011,011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74331.html Grupy: 008,008 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74332.html Grupy: 003,003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74333.html
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
jak nastawnik ustawic
-
[B5 AFN] Prosba o analize logów
to wszystko na trzecim biegu ? ---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 18:24 ---------- Grupy: 010,010 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74250.html Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74251.html Grupy: 004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74247.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74249.html Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74254.html kolego mam ta próbe dynamiczna po dwa logi na kazda jakby ktorys nie wyszedł prosze o analize ---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:55 ---------- po tych testach autko juz ma lepszego zbiora
-
[B5 AFN] Prosba o analize logów
tutaj mam próbe dynamiczna Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74238.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74239.html samochód ma małego zbiora od 2-3tys a po 3tys czasem jakby tracil moc. czym moze byc spowodowane zapowietrzenie? ---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 18:01 ---------- Mechanik powiedział mi ze przeplywka G70 jest walnieta
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
proba statyczna Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74198.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74199.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74200.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74201.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74202.html Grupy: 003,001,024 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74203.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74204.html prosba o analize
-
[B5 AFN] Prosba o analize logów
Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74198.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74199.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74200.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74201.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74202.html Grupy: 003,001,024 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74203.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74204.html bardzo prosze o analize tych logów
-
Analiza proby dynamicznej
Powyzej 3tys zdarzylo sie ze tak jakby tracil moc. i slabo sie zbiera tak od 2-3 tys. ---------- Post added at 11:28 ---------- Previous post was at 11:27 ---------- pret w przeplywce ma byc prosty czy odgiety na bok
-
Analiza proby dynamicznej
Proba dynamiczna Grupa 010 cisnienie doladowania 1152 Grupa 011 cisnienie doladowania wymagane 1040 cisnienie doladowania rzeczywiste 1152 proba statyczna grupa 001 dawka wtryskiwanego paliwa od 1,6-2,0 grupa 003 masa zasysanego powietrza rzeczywista 350-400 Czy turbina daje dobre cisnienie? Czy dawka paliwa i powietrza sa dobre? a jak nie to czy moga byc spowodowane zepsutym przeplywomierzem G70? Mechanik stwierdzil ze jest zepsuty ale nie wierze mechanikom.
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
dzieki kolego. tak tez myslalem ale chcialem sie upewnic
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
mam jeszcze jedno pytani. czy trzeba blokowac kolo zebate walu korbowego, a jaj yrzeba to w jaki sposob?
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
koledzy dzieki za wszystko. jak juz zrobie to dam znac jak poszlo
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
koledzy jeszcze jedno pytanie. przed zdjeciem paska ustawiam kolo zamachowe na znak zero i wtedy wszystkie blokady mi maja pasowac. tak czy nie???
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
a mozna samemu je zrobic te blokady